Ads Area

Anker’den Tatili Evlerin Konforuna Taşıyan Son Teknoloji Ürünler

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, tatilleri bitirip evlere dönüş yaptığımız bu günlerde de kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. 
 

Son teknoloji ürünleriyle tatili ve eğlenceyi evlerin konforuna taşıyan Anker, kullanıcılarının tatil mutluluğunu kalıcı hale getirmeye yardımcı oluyor. 


 
 Bütün bir yılın yorgunluğunu, telaşını ve stresini attığımız yaz ayları ve tatiller artık sona erdi. Ancak evlere dönmüş olmamız eğlenceyi de evimizden çok uzaklarda bırakacağımız anlamına gelmiyor. 
 
Yeni ve gelişmiş teknolojilerle kullanıcılarının yaşamlarının her anına konfor ve değer katarak anları gönüllerince yaşamaları için yanlarında olmayı hedefleyen Anker, evlerde de tatil havasını estirmeyi başarıyor. 
 
Anker, eğlenceyi dev ekranlara taşıyan çok yönlü taşınabilir projeksiyon cihazları sunduğu Nebula kategori markasıyla ve geniş yelpazede, her bütçeye uygun ses sitemleri sunduğu Soundcore kategori markasıyla eğlencenin sonbaharda da sürmesine yardımcı oluyor.  
 
Eğlenceyi dev ekranlara taşıyın 
Anker’in bulunduğu yeri birer sinemaya, konser alanına, eğitim merkezine veya spor salonuna dönüştürebilen çok yönlü akıllı projeksiyon cihazlarına ev sahipliği yapan Nebula kategori markası, tatil rahatlığını evlerin konforuyla buluşturuyor. 
 
Nebula çok yönlü projeksiyon cihazları taşınabilir özellikleri ve kompakt tasarımlarıyla ister bahçede veya terasta ister salonda ya da çocuk odasında eğlenceyi büyütebiliyor. 
 
Anker Nebula Mars Pro II, 500 ANSI lümen parlaklık değeri, 150 inçlik ekran yansıtma özelliği ve 10 Watt gücündeki iki hoparlörü ses kalitesinden beklentisi yüksek olanların tercihi oluyor. 
 
Dolby Digital Plus ses teknolojisine ve 4K çözünürlüğe sahip Nebula Cosmos Max ise yüksek hızlı otomatik odaklama teknolojisi ultra net bir görüntü sağlıyor. 10 Watt gücünde 4 ayrı hoparlöre sahip projeksiyon cihazı, 1500 ANSI lümen parlaklık değeri beğenileri topluyor. 
 
Nebula kategorisindeki bir diğer alternatifse Android TV’yi ekrana yansıtan ve 4K çözünürlüğe sahip Nebula 4K TV Stick. Ses kalitesinden de ödün vermeyen Nebula 4K TV Box, Dolby Digital Plus sayesinde seslerin canlı ve kusursuz duyulmasını sağlıyor ve herhangi bir Android cihazından içerik oynatabiliyor. 
 
Tatil modunu müzikle yakalayın 
Ses kalitesinde sunduğu yeniliklerle beklentileri aşmayı başaran Soundcore kategori markası, ses sistemleriyle tatildeki eğlence modunu evlerin konforuna taşıyor. 
 
15 saate kadar çalma süresi, su geçirmez özelliği, güçlü ses sistemi, BassUp teknolojisi ile mükemmel performans gösteren Soundcore Mini 3 Pro Bluetooth Hoparlör, kompakt tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
 
12 saatlik çalma süresi ve 360 derece sesiyle evi dilediğiniz ortama dönüştürebilen Soundcore Flare II 20 W Kablosuz Bluetooth Hoparlör ise IPX7 suya dayanıklılık özelliği, PartyCast teknolojisi, Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebilir ses ayarı ve ışık efektleriyle kullanıcılarla buluşuyor. 
 
105 dB’lik ses gücüne, tescilli PowerIQ teknolojisine, BassUp ve Bluetooth 5.0 teknolojilerine sahip Soundcore Rave+ ise Soundcore uygulaması aracılığıyla kontrol edilebilen LED ışıklarıyla müziğin ritmini yakalıyor. 
 
PartyCast teknolojisi sayesinde 100 hoparlörle eşleşerek müzik keyfini katlayabilen Soundcore Rave+, saate varan çalma süresi, IPX4 su geçirmez özelliği, 160 Watt’lık 360 dereceye yayılan ses gücüyle eğlenceyi katlayabiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area