Ads Area

Halkbank’tan gençlere özel kredi kartı Paraf Genç Kart

Gençleşen yüzü ve gençler için özel çözümleriyle 10. yaşını kutlayan Paraf, 18-26 yaş gençler için Genç Kart’ı duyurdu.
 

“Gençler Ne İstiyorsa Paraf Genç’te” sloganıyla tasarlanan kart, dijital platformlardaki harcamalarda anında yüzde 50, internet alışverişlerinde ise yüzde 3 indirim imkânı sağlıyor. 


 
Farklı sektörlerde cazip imkânlar sunacak olan Paraf Genç Kart’ın, bilgisayar alışverişlerinde ve elektronik sektöründe de ekstra iki taksit imkânı bulunuyor. 
 
Halkbank’ın yeni nesil bankacılık uygulamalarıyla kendisini geliştirerek gençleşmeye devam ettiğini belirten Halkbank Dijital Bankacılık ve Nakit Yönetimi Grup Başkanı Altan Taşkıran, ‘’Gençlerin tüketim alışkanlıklarını özenle analiz ederek, onlara eğitim hayatları boyunca avantajlarından yararlanabilecekleri bir kart sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız” dedi. İnovatif uygulamalarıyla üniversite öğrencilerinin hem eğitim hem de kariyer yolculuklarında yanlarında olmayı amaçlayan Halkbank’ın yeni ürünü Paraf Genç Kart, gençler için yepyeni avantajları beraberinde getiriyor. 18-26 yaşlarındaki gençlerimizin yararlanabildiği Paraf Genç Kart, Paraf Günüm, Paraf Üstü, İspark, Sonradan Taksitlendirme gibi mevcut ürün özelliklerine de sahip olan Paraf Genç için kart ücreti alınmıyor. Paraf Genç limitinin yüzde 50’si kadar nakit avans kullanma imkânı sunuyoruz. Dijital platformlardaki harcamalarda yüzde 50, internet alışverişlerinde yüzde 3 indirim fırsatı sunan kartta, bilgisayar alışverişlerinde ve elektronik sektöründe ekstra 2 taksit imkânı bulunuyor. 
 
Gençlere, hayatlarının en önemli dönemeci olan üniversite yaşamlarında kolaylıklar sağlayacak ve profesyonel hayatlarında destek olacak bir kart geliştirmek hedefiyle Paraf Genç’i tasarladıklarını belirten Halkbank Dijital Bankacılık ve Nakit Yönetimi Grup Başkanı Altan Taşkıran şunları söyledi: “Bankamız yeni nesil bankacılık uygulamalarıyla kendisini geliştirerek gençleşmeye devam etmektedir. 
 
Yaklaşık 6 milyon kullanıcısı bulunan Paraf'ın her segmentten müşterimize özel ve ihtiyaca göre geliştirilmiş geniş ürün yelpazesine son olarak Paraf Genç Kart da katılmıştır. 
 
Gençlerin tüketim alışkanlıklarını özenle analiz ederek, onlara eğitim hayatları boyunca avantajlarından yararlanabilecekleri bir kart sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Gençler, Paraf Genç Kart sahibi olmanın ayrıcalıklarını çok yakından hissedeceklerdir.”

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area