Ads Area

Acer Predator Helios 300 Dizüstü Bilgisayar satışta

Tam bir oyun canavarı olan Predator Helios 300 (PH315-54) 11. Nesil Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce RTX 3070 Dizüstü Bilgisayar GPU'sundan güç alıyor.
 

 Cihaz, 32 GB DDR4 bellek (2 x 16GB) ve 1 TB PCI Express SSD gibi güçlü depolama özellikleri ile günümüzün yüksek performans gerektiren oyunlarını denemek isteyen oyun tutkunlarının beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. 
 


Predator Helios 300, 165 Hz yenileme hızına sahip 15,6 inçlik QHD (2560 x 1440) IPS ekranı ve 3 ms tepki süresi ile görüntülerde yırtılma olmasını engelleyerek, mücadelenin en kritik anlarında sizi yarı yolda bırakmıyor.
 
Ekran %100 DCI-P3 geniş renk gamı ile mükemmel görsel doğrulukla daha fazla ayrıntıyla üst düzey bir oyun deneyimi sunuyor.  
 
Çift fanlı soğutma teknolojisi güçlü donanımın tamamlayıcısı 
Bu güçlü donanım, son teknolojiye sahip soğutma sistemi sayesinde sorunsuz bir şekilde çalışıyor. 
 
Cihazın sıvı metal termal macun ve Acer'ın CoolBoost™ teknolojisi ile desteklenen ve bir adet 5. Nesil AeroBlade 3D metal fan içeren çift fanlı soğutma teknolojisi sistemin serin bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. 
 
Bu özel tasarlanmış fanlar, sahip olduğu 89 adet 0,08 mm (0,003 inç) metal kanat ve minimum türbülansla daha fazla hava akışı girişine izin veren biyonik bir kanat ucu tasarımından yararlanarak plastik bir fana göre yüzde 55 ve 4. nesil AeroBlade™ 3D fana göre ise %10 daha fazla hava akışı sunuyor. 
 
Helios 300'ün siyah metal kaplamalı kasanın tabanında şeffaf, içbükey WASD tuşları ve oyun deneyimi için büyük önem taşıyan Turbo ile PredatorSense™ tuşları bulunan 4 bölgeli RGB klavye yer alıyor. 
 
Standarttan farklı bir klavyeye sahip olan bu dizüstü bilgisayar, aynı zamanda anında hız aşırtma için bir Turbo tuşu ve sistemi izlemek veya hız aşırtmak, tüm bu RGB’yi özelleştirmek Predator’ın özel yardımcı programını açan bir PredatorSense™ tuşu da kullanıcılara sunuluyor. 
 
PredatorSense ayrıca tek uygulama üzerinde fan, aydınlatma ve sistemin durumunu izleme gibi oyun donanımları üzerinde tam kontrol sunuyor. 
 
Zengin bağlantı seçenekleri ve gelişmiş ses özellikler ile sürükleyici bir oyun deneyimi 
 
Oyun deneyimini tamamlayan DTS:X® Ultra özelliği sayesinde sesler net şekilde, 3 boyutlu uzamsal ses düzeniyle iletiliyor. Bu teknoloji aynı zamanda oyunlarda rakiplerin nereden geldiğini tam olarak duyabilmeleri konusunda oyunculara önemli bir avantaj sağlıyor. 
 
Harici bir ekrana bağlanma imkânı veren HDMI 2.1 ile DisplayPort ve çevrimdışı şarj destekli Thunderbolt™ 4 Tip-C de dahil olmak üzere dizüstü bilgisayarın eksiksiz USB 3.2 Gen 2 bağlantı noktaları, oyunculara bol miktarda özgürlük veriyor. 
 
Bu zengin bağlantı seçenekleri oyunlarda kulaklık ve diğer çevre birimlerini kullanan oyuncuların hayatını kolaylaştırıyor. 
 
Yenilenmiş, sade tasarımlı kasası ile dikkat çeken cihazın ağırlığı 2,5 kg. Intel® Killer™ E2600 Ethernet Denetleyicisi, Intel® Killer Wi-Fi 6 AX1650i ve Control Center 2.0, oyunculara çevrimiçi rekabetin üstesinden gelmeleri için gereken düşük gecikme süresini ve daha iyi bağlantı kalitesini sağlıyor.  
 
Fiyat ve bulunabilirlik 
Acer Predator Helios 300, Türkiye’de Vatan Bilgisayar üzerinde 44.899 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area