Ads Area

Yeni Samsung Galaxy A03 Satışta

Samsung, ileri teknoloji özellikleriyle mükemmel mobil deneyimi herkes için uygun fiyatla sunan Galaxy A03’ü tanıttı.


6.5'' HD+ Sonsuz-V Ekrana sahip Galaxy A03, geniş ekranıyla videoları ve canlı yayınları rahatlıkla izleyebilme ve oyun oynama imkanı sunuyor. 


 
48 MP yüksek çözünürlüklü ana kamerası ve 2 MP derinlik kamerasıyla en iyi görselleri her an yakalamaya fırsat sunuyor. 
 
En ileri teknolojileri uygun fiyatlarla sunmak üzere tasarlanan Samsung Galaxy A03, güçlü kamerası, 8 çekirdekli yeni işlemcisi ve 5.000 mAh’lik batarya kapasitesiyle kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. 
 
Önceki seriye kıyasla daha da büyüyen ve güçlenen yeni 8 çekirdekli işlemcisi, çoklu görev özelliği ve minimum gecikme süresiyle kullanıcılara hızlı ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. 
 
Geniş ekranıyla, kullanıcıların en sevdikleri videoları ve canlı yayınları rahatlıkla izleyebilmesini sağlayan 6.5'' HD+ Sonsuz-V Ekrana sahip Galaxy A03, aynı zamanda oyun oynama deneyimini de bir üst seviyeye çıkarıyor. 
 
Modern tasarım estetiğini çapraz çizgili ışık deseni ve arka kısımdaki yumuşak mat yüzey ile bir araya getiren cihaz, yumuşak hatlarıyla elde rahat bir tutuş sağlıyor ve ekranda gezinmeyi kolaylaştırıyor. 
 

Yeni Samsung Galaxy A03 te 48 MP’lik ana kamera ve 2 MP’lik derinlik kamerası en canlı ve net görseller 

Galaxy A03’ün 48 MP’lik ana kamerası ile kullanıcılar, en değerli anları net ve güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirebiliyor. 2 MP Derinlik Kamerasının ‘Canlı Odak’ efektleriyle arka plan ve ön plan odağı ayarlanabiliyor. 
 
İkili Arka Kamera, kusursuz selfie fotoğrafları çekmeye fırsat tanırken, günün her anı daha net detaylara ve aydınlık bir görünüme sahip fotoğraflar çekmek mümkün oluyor. 
 
Galaxy A03, ‘Doğal Bulanıklık Efekti’ ve ayarlanabilir bulanıklık efektleri ile portre modunda üst seviyede odaklanma deneyimi sunuyor. 
 
2 MP Derinlik Kamerası ayrıca, kullanıcıların çekim yapmadan önce ve yaptıktan sonra alan derinliğini ayarlamasını sağlıyor. Daha profesyonel bir görsel için dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırıyor. 
 
Galaxy A03’ün 5MP’lik Ön Kamerası ve ‘Canlı Odak’ efekti ise kullanıcıları daha çok öne çıkaran etkileyici selfie’ler çekmeye imkan sunuyor.  
 

Tek bir şarj ile tüm gün ve ötesinde kullanım sağlayan güçlü 5.000 mAh batarya 
 
Galaxy A03’ün tek bir şarj ile bütün bir gün kullanım sağlayan güçlü 5.000 mAh batarya kapasitesi ise tüm gün ve ötesi (iki güne kadar) dayanan pil ömrü sunuyor. 
 
8 çekirdekli işlemci, gücünü 4GB RAM ile birleştirerek tüm görevleri hızlı ve verimli bir performansla yapmaya fırsat sunuyor. Galaxy A03 ayrıca, 64GB dahili depolama alanının yanı sıra 1TB’a kadar arttırılabilir microSD kartı desteğine de sahip. 
 
 One UI Core 3.1 ile daha fazla odaklanma ve kullanım kolaylığı 
Galaxy A03’ün One UI Core 3.1 kullanıcı ara yüzü ise kullanıcıların önemli olan şeylere odaklanmasına yardımcı oluyor. 
 
One UI Core 3.1, donanım ve yazılım birlikte çalışarak, içerik ve özellikleri en basit ve hızlı şekilde kullanmaya imkan sunuyor. Uygulamalar arasında kesintisiz bir şekilde geçiş yapmak ve tek seferde birden çok uygulama için bilgi almak kolaylaşıyor. 
 
Kullanım kolaylığı sunan ara yüz tasarımı ile tek bir ekranda çoklu görevleri kesintisiz bir şekilde yerine getirmeye imkan sağlıyor. Karanlık Mod özelliği ise gece telefonu kullanırken göz yorgunluğuna engel oluyor, pil tüketimini azaltıyor.  
 

Yeni Samsung Galaxy A03 Dolby Atmos ile sıradan bir dinleme deneyiminin daha fazlasını sunuyor

 

Yeni Galaxy A03 ile kullanıcıların müzik, film ve oyunların atmosferini tam olarak yaşaması için tek yapmaları gereken kulaklıklarını takmak oluyor. Dolby Atmos özelliği sayesinde kullanıcılar, her sahnede kendilerini çevreleyen seslerin keyfini çıkarabiliyor.
 
 Samsung'dan Galaxy A03 alacaklara SmartTag hediye! Samsung ayrıca, 15 Ağustos'a (23:59) kadar geçerli SmartTag hediye kampanyası kapsamında; Galaxy A03 alanlara SmartTag hediye ediyor. 
 
Samsung’un hayatımızdaki önemli şeyleri kaybetmemek veya izlemek için sunduğu takip cihazı Galaxy SmartTag, Bluetooth Düşük Enerji (BLE), geniş paylaşım ağı (UWB), artırılmış gerçeklik (AR) gibi teknolojileri destekliyor. 
 
Yeni Galaxy A03, 64 GB’lık depolama alanı, 4 GB Ram’in yanı sıra siyah ve mavi renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. 
 
 Tam bir dikdörtgen şeklinde çapraz olarak ölçüldüğünde ekran boyutu 6.5 inç; yuvarlak köşeler hesaba katıldığında da 6.3 inçtir. Yuvarlak köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görülebilir alan daha küçüktür. 
 
1. Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 4.900mAh’dir. 
 
Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanım alışkanlıklarına ve diğer etkenlere bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area