Ads Area

Vodafone Yanımda’ya giren herkes 30 GB’a varan internet kazanma şansını yakalıyor

Vodafone, müşterilerine kazandıran teklifler sunmaya devam ediyor. 
 

Vodafone’un Mart ayına özel düzenlediği kampanyada, Vodafone Yanımda’ya giren herkes 30 GB’a varan mobil internet kazanma, Her Şey Yanımda’da 200 TL değerinde hediye çekine sahip olma, indirimli cihaz satın alma, iPhone 13 çekilişine katılım hakkı gibi pek çok hediye ve avantajdan yararlanabiliyor. 

 


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterileri için en iyi dijital deneyimi sunmaya devam ediyor. 
 
Vodafone’un Mart ayına özel düzenlediği yeni kampanyayla, Vodafone Yanımda’nın hediye ve avantajlarla dolu dünyasına giren herkes kazanıyor. 
 
Kampanya kapsamında, Vodafone Yanımda’ya giren herkes 30 GB’a varan mobil internet, Her Şey Yanımda’da 200 TL değerinde hediye çeki, indirimli cihaz avantajlarından yararlanabiliyor. 
 
Vodafone Yanımda’yı ziyaret edenler, iPhone 13 çekilişine de katılabiliyor. Vodafone Yanımda’nın hediye ve avantajlarla dolu dünyasından mobil kullanıcıların yanı sıra ev interneti kullanıcıları da yararlanabiliyor. Kampanya 31 Mart’ta son bulacak ve hediyeler sınırlı sayıda olacak. 
 
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: “Vodafone olarak, 5 yıl önce kullanıma sunduğumuz Vodafone Yanımda uygulamasıyla müşterilerimize tüm ihtiyaçlarını tek platformdan kolayca karşılama imkânı veriyoruz. 
 
Mobil müşterilerimiz, uygulamayı fatura ödeme, fatura detaylarını öğrenme, TL yükleme, kullanılan tarife ve paketler, kalan kullanımlar, geçilebilecek tarifeler gibi pek çok işlem için kullanırken, ev interneti müşterilerimiz de uygulamanın fatura görüntüleme ve ödeme, taahhüt detaylarını inceleme, QR kod üzerinden kolay ve hızlı kablosuz bağlantı paylaşımı gibi birçok özelliğini kullanabiliyor. 
 
 Ayda 14 milyonu aşkın kişinin yaklaşık 300 milyon kez girdiği Vodafone Yanımda, Türkiye’nin en çok kullanılan mobil uygulamaları arasında yer alıyor. 
 
Yeni kampanyamızla, Vodafone Yanımda’ya giren herkese pek çok hediye ve avantajdan yararlanma imkânı sunuyoruz. Herkesi Vodafone Yanımda’nın kazandıran dünyasına davet ediyoruz.”  
 
Herkes için kazandıran kampanyalar 
Vodafone Yanımda’nın Mart kampanyasında herkes için bir avantaj sunuluyor. Faturalı müşteriler için tarife değişikliğinde 1 ay geçerli 10 GB, faturasızdan faturalıya geçişlerde ise toplam 12 GB mobil internet hediye ediliyor. 
 
Faturasız müşteriler, 50 TL ve üzeri yüklemelerde Her Şey Yanımda’da 100 TL hediye çeki kazanıyor. Vodafone’lu olup Vodafone Yanımda’ya girenler, çekilişle 10 adet iPhone 13 akıllı telefondan birini kazanma şansı elde ediyor. 
 
Yeni ev interneti müşterilerine Her Şey Yanımda’da 200 TL hediye çeki, mevcut ev interneti müşterilerine ise Her Şey Yanımda’da 50 TL hediye çekinin yanı sıra toplam 16 GB mobil internet hediye ediliyor. 
 
Vodafone’lu olup, arkadaşını Vodafone’a getiren müşterilerin hem kendileri hem de Vodafone’lu yaptıkları arkadaşları 30 GB mobil internet hediyesinden yararlanabiliyor. 
 
Vodafone’lu olmayıp Vodafone Yanımda’yı indirenlere veya Vodafone’lu olup Yanımda’ya giriş yapan herkese Süpermarket Yanımda’da ilk alışverişe 30 TL indirim sunuluyor.  
 
Vodafone Yanımda İndirimli cihaz fırsatları  
Vodafone Yanımda’da indirimli cihazlara erişim imkânı da sunuluyor. Buna göre, Online Mağaza'ya özel teknoloji ürünlerinde Mart ayına özel indirimler yapılıyor. 
 
Kampanya kapsamında sunulan ürünler; Casper C350-4000-4C00E dizüstü bilgisayar (549 TL x 12 ay), Samsung Galaxy M22 akıllı telefon (399 TL x 12 ay) ve JBL T600 BTNC kulaklık (69 TL x 12 ay) olarak sıralanıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area