Ads Area

Philips Sonicare Artık Türkiye’de!

Dünya çapında diş hekimlerinin 1 numaralı Sonic Elektrikli Diş Fırçası tavsiyesi* Philips Sonicare, artık Türkiye’deki tüketiciler ile buluşmaya hazır. 


Philips Sonicare diş fırçası sadece Philips Online Mağaza’da satışa sunuluyor. 

Rakipsiz sonic teknolojisi ile benzersiz bir performans sunan Sonicare diş fırçası, diş etlerine nazik davranarak, diş plağını yok etmeye yardımcı olur ve dişlerde derinlemesine temizlik sağlar. Philips Sonicare, tüm özelliklerinin yanı sıra şık tasarımı ile de dikkat çekiyor.Hayatı kolaylaştıran ürünleri ile kullanıcılarına her daim konfor sağlayan Philips, Türkiye’de ilk kez lansmanını yaptığı Sonic Elektrikli Diş Fırçası markası Philips Sonicare ile diş sağlığını ve temizliğini bir üst seviyeye taşıyor.

Sonic teknolojisi sayesinde, dakikada 62.000 fırça hareketi ile manuel fırçaların 1 ayda yaptığı işi, 2 dakikada yaparak, dişlerde üstün bir temizlik sunuyor. 

Sonic hareket ile diş eti çizgisi de dahil olmak üzere ulaşılması zor alanlarda bile sıvıyı dişler arasına nazikçe yönlendiren Philips Sonicare, plağı da etkili bir şekilde ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Philips Sonicare Diamond Clean diş fırçasında 5 temizlik ve bakım modu

Philips Sonicare Diamond Clean diş fırçası, temizleme,beyazlatma, hassas bakım, derin temizlik ve hassas diş etlerine sahip kişiler için özel olarak tasarlanan diş eti bakımı dahil olmak üzere 5 farklı bakım modu sunuyor. Derinlemesine olduğu kadar nazik bir temizlik ve klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar sağlıyor.

Philips Sonicare Diamond Clean diş fırçası Şık tasarım ve uzun ömürlü şarj imkânı

Şık tasarımı ile göz dolduran Philips Sonicare Diamond Clean, cam şarj bardağı ve USB’li seyahat çantası ile birlikte sunuluyor. Tam şarj ile üç haftaya kadar kullanılabilen Diamond Clean elektrikli diş fırçası, seyahat sırasında tercihe göre USB ile dizüstü bilgisayardan veya prizden şarj olabiliyor.

*Dünya çapında 2900’den fazla diş hekimi ve bağımsız test kuruluşları ile yapılan araştırmaya göre

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area