Ads Area

Teknosa’dan Tekno Cuma’ya özel tüm hafta sürecek büyük indirimler

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin öncü şirketi Teknosa, Tekno Cuma’ya özel hafta boyu devam eden indirimler ve gelenekselleşen Harcadıkça Kazan kampanyası ile 1 Aralık tarihine kadar avantajlarla dolu bir alışveriş festivali yaşatacak. 
Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, Tekno Cuma’ya özel indirimleri ile akıllı telefonlardan TV’lere, notebooklardan beyaz eşya ve kişisel bakım ürünlerine kadar birçok kategoride hafta boyunca sürecek özel avantajlar sunuyor.

25 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında Teknosa mağazaları ve teknosa.com'u ziyaret eden tüketiciler, yüzlerce marka seçeneği arasından ihtiyaç duydukları teknolojilere büyük indirimlerle sahip olabilecek. 

Teknosa, indirimlere ek olarak gelenekselleşen ‘Harcadıkça Kazan’ kampanyası ile de teknoloji severlere alışveriş yaptıkça kazandıracak. 

Teknosa’nın Tekno Cuma kapsamında başlattığı Harcadıkça Kazan kampanyası teknoloji alışverişini daha da keyifli bir deneyime dönüştürüyor.

1 Aralık tarihine kadar Teknosa mağazalarından ve teknosa.com’dan 500-1.499 TL arası alışveriş yapanlar Arzum Linda Saç Kurutma Makinesi’ne yüzde 60’ı aşan indirimle 49 TL’ye, 1.500-2.499 TL arası alışveriş yapanlar Fakir Tilia Blender’a yine yüzde 60’ı aşan indirimle sadece 99 TL’ye sahip olacak. 

2500 TL ve üzeri alışverişlerde ise Rowenta Compact Power Cyclonic 3A Enerji Sınıfı Elektrikli Süpürge sadece 499 TL’ye satışa sunulacak.

Ads Area