Ads Area

GeForce NOW Alliance, bulut oyunlarının tüm dünyada erişimini yaygınlaştırıyor

Bir cloud servisinden yayın yapın: SAFMAR Group, LG U + ve SoftBank, GeForce NOW İttifakı ile küresel olarak bulut servisinden oyun oynamayı yaygınlaştırıyor 

GeForce NOW Alliance, bulut oyunlarının tüm dünyada erişimini yaygınlaştırıyor. 

Bu, SAFMAR Grubu'nun GFN.RU olarak Rusya'da Geforce Now’ı aktif hale getirmesi ile devam ediyor. Bu, GeForce NOW beta’ya girmek için sabırla bekleyen Rus oyuncuların bekleyişinin sona erdiği anlamına geliyor. 

GeForce NOW Alliance üyeleri, bölgeleri için en iyi iş modellerini, fiyatlandırmaları, promosyonları, düzenlemeleri ve oyun kütüphanelerini oluşturma hakkına sahip bulunuyor. Böylece oyuncular hem gerçek anlamda yerel bir deneyim hem de GeForce NOW'un kalitesini ve performansını elde ediyorlar.  

GFN Alliance’dan Güncelleme 

Güney Kore'de LG U +, Samsung Note Galaxy 10 sürümünün merakla beklenen lansmanı ile bu ayın başlarında GeForce NOW deneme sürecini başlattı. 

Ülkenin oyuncuları şimdi 5G akıllı telefon ve bilgisayarlarla en son PC oyunlarına her zaman, her yerden erişebiliyor. Oyunları indirmeye veya oyun ve sistem güncellemelerini yönetmeye gerek duymuyorlar. 

Japonya'da, SoftBank kısa süre önce GeForce NOW'a ön kayıt yaptırdı ve yerel oyunculardan çok büyük destek aldı. Oyuncuların ücretsiz beta deneme süreçleri bu kış başlayacak.  

GeForce NOW Alliance Nedir? 

Mart ayında GPU Teknoloji Konferansında ilan edilen GeForce NOW Alliance, bulut oyunları ile oyun oynamayı küresel olarak yaygınlaştırmak ve optimize etmek için NVIDIA RTX sunucuları ve NVIDIA bulut oyun yazılımını kullanan operatörlerin ortaklığıdır.

RTX Sunucuları ile telcos ve bulut operatörleri, GeForce NOW'un yerelleştirilmiş sürümleriyle yüksek performanslı bulut oyunlarını ağlarına getirmek için anahtar teslimi bir çözüme sahiptir. 

Sürekli artan hızlara sahip 5G ve geniş bant ağların piyasaya sürülmesi, GeForce NOW Alliance operatörlerinin daha fazla kullanıcıya daha hızlı ve daha fazla oyun oynama imkanı sağlayacağı anlamına geliyor. 

Büyüyen bir operatör ağı, GeForce NOW’ın bulut oyunlarını daha fazla oyuncuyla daha fazla yerde buluşturacağı anlamına geliyor.

Ads Area