Translate

MediaMarkt 200 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL’lik indirim kuponu hediye

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 10. yılını 10 numara fırsatlarla kutluyor. 

30 Kasım’a kadar MediaMarkt’tan 200 TL ve üzeri alışveriş yapanlar dünyanın dört bir yanındaki teknoloji başkentlerine gitme fırsatı yakalarken, 200 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketiciler ise 100 TL indirim kuponu kazanıyor 

En son teknolojileri rakipsiz fiyatlarla tüketicilerle buluşturan Avrupa'nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’deki 10. yılını muhteşem fırsatlarla kutluyor. 10 kişiyi 10 teknoloji başkentine götürmenin yanı sıra 200 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese 100 TL’lik indirim kuponu hediye eden MediaMarkt, 50 bine varan üründe de 10. yıla özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 


24 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında MediaMarkt mağazalarından veya mediamarkt.com.tr internet adresinden tek seferde 200 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar çekiliş hakkı kazanıyor; her 200 TL’lik alışverişle bir çekiliş hakkı elde ediliyor. 

Almanya’dan İsveç’e, Japonya’dan Singapur’a Teknoloji başkentleri arasında görkemli tarihi ve eğlence dünyasının yanı sıra Alman Teknoloji Müzesi’ne ev sahipliği yapan Berlin, Alman teknolojisiyle bezenmiş modern bir endüstri şehri Stuttgart, gerçek bir kültür-sanat ve teknoloji kenti Lüksemburg, teknolojinin yükselişine ayak uyduran Stockholm, 
 
Avrupa Dijital Kentler sıralamasında üst sıralarda yer alan Amsterdam, akıllı şehir konseptinin en iyi örnekleri arasında yer alan Kopenhag, teknolojinin merkezi Tokyo, Güney Kore’nin eğlence merkezi ve dünyada en fazla patent üreten şehir Seul, geleceğin en akıllı kentleri arasında yer alan Singapur ve büyüleyici bir teknoloji ve alışveriş şehri Hong Kong bulunuyor.  
’10. yılımızı taçlandırmak için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz’ 
MediaMarkt’ın Türkiye’deki 10. yılını teknoloji tutkunlarıyla birlikte büyük bir coşkuyla kutladıklarını belirten MediaMarkt Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Çağanur Atay Uçtu, “MediaMarkt olarak 50 yılı aşkın bir süredir Avrupa’da edindiğimiz tecrübeyi, 10 yıldır Türkiye’ye sunmanın gururunu yaşıyoruz.

En son teknolojiye sahip ürünleri en iyi fiyatlara sunan yaklaşımımızla teknoloji tutkunlarıyla aramızda güçlü bir bağ oluşturduk. 

Bu kapsamda hem 10. yılımızı hem de bu ilişkiyi taçlandırmak için müşterilerimize kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz. MediaMarkt’ın teknolojiyi sahiplenen yaklaşımından yola çıkarak 10 çifti dünyanın dört bir yanındaki teknoloji başkentlerine çift kişilik seyahate yolluyoruz. 

Ayrıca 200 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese koşulsuz şartsız 100 TL’lik indirim kuponu hediye etmenin yanı sıra 50 bine varan üründe de 10. yıla özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde de müşteri memnuniyetini merkeze alan şirket stratejimizi benzer kampanyalarla sürdüreceğiz,” dedi.
200 TL ve üstü alışverişte hak kazanılır. Kuponlar 1-31.12.17 arasında 1000 TL ve üstü alışverişlerde kullanılabilir ve birleştirilemez. İndirim hakkından yararlanılabilmesi için kuponun ödeme anından ibrazı zorunludur. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin sair mevzuat kapsamında iade edilmesi halinde hak kazanılan indirim kuponları da aynen iade edilmelidir. Bir alışverişte birden fazla indirim kuponuna hak kazanılamaz ve aynı şekilde bir alışverişte birden fazla indirim kuponu kullanılamaz. Kupon sadece belirtilen kriterler kapsamında indirim için kullanılabilecek olup bedeli nakden veya başka bir şekilde talep edilemez. Kuponun kaybolması veya çalınması gibi hallerden Media Markt sorumlu değildir. Ayrıntılı bilgi www.mediamarkt.com.tr ‘de.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar