Ads Area

XBOX ONE UZAKTAN KUMANDA

Karşımıza çıkan bu kumanda kontrol amaçlı kullanılan bir kumanda değil gerçekten bir Televizyon kumandası görünümüne sahip. 


Xbox One uzaktan kumandalarını Microsoft daha resmi olarak duyurmamış olsa da Xbox One uzaktan kumandaları ilk olarak Amazon’un bölgesel internet sitelerinden bir kaçından internet ortamına sızdı ve kısa sürede yayıldı.

İlk olarak Amazon Canada sitesinde fark edilen uzaktan kumandaların 4 Mart tarihinde oyun severlerin beğenisine sunulacağı ve fiyatının da yaklaşık 50 TL civarında olması bekleniyor. Söz konusu fotoğraflar fark edildiği anda kaldırıldı ancak şuanda sanal ortamda ulaşılması hiçte zor değil. Amazon Kanada sitesinin haricinde Amazon İngiltere ve İtalya sitelerinde de görülen Xbox One uzaktan kumandası şuan da kaldırılmış durumda. 

Peki Xbox One Media Kumandasının işlevi ne olacak? Bu kumandanın işlevinin Xbox One’ın medya özelliklerini uzaktan yönetmek olacağı düşünülüyor. Öte yandan Amazon sitelerinde görülen Xbox One Kumandası ilk bakışta şık tasarımıyla dikkat çekiyor.(SCROLL)

Ads Area