Ads Area

iCopy İle Hızlı Fotokopi

Eğer çok fonksiyonlu bir yazıcı-tarayıcı ürününüz (MFC) yoksa önce tarayıcınızdan belgenizi tarattırıp ardından yazıcınızdan kopyasını çıkartmak çok zahmetli gelecektir. Bunun yerine bu işlemi tarayıcı ve yazıcınızın eş zamanlı olarak çalışmasını sağlayan iCopy adlı açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir program ile yapabilirsiniz.

Basit Bir Arayüz

Program kullanıcılarını zorlamayan oldukça basit bir arayüze sahip. Programın ayarlarından tarayıcı ve yazıcınızı belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey ana pencerede bulunan mavi renkli logoya tıklamak. Eğer isterseniz kopyalanacak kağıdınız için image settings butonuna tıklayarak parlaklık ve kontrast gibi ayarları da düzenleyebilirsiniz.


Programın en önemli özelliği ise çoklu kopyalamaya olanak tanıması. Her bir kopyalamada aynı işlemleri izlemek yerine number of copies kısmından çoğaltmak istediğiniz sayıyı seçebilirsiniz.shifdelete

* Sitede sunulan programları kurmadan/çalıştırmadan önce virüs taramasından geçiriniz. Programların kullanımları sonucu oluşabilecek zararlardan http://bilisimedya.blogspot.com sorumlu değildir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area