Ads Area

FotoMorph yazılımı

FotoMorph yazılımı ücretsiz ve kullanıcılar için sıkıntı oluşturmayacak bir indirme miktarıyla sunuluyor. Morph yani resim değiştirme efekti de bulunan toplam 3 efekt, Morph Sequence, Wrap Sequence ve Zoom/Pan Sequence programın ana menülerini ve bir anlamda da temel özelliklerini oluşturuyor.

Önce Örnekleri İzleyin

Kullanıcılara önerimiz ilk olarak Sample Project sekmesinden örnek animasyonları incelemeleri. Çünkü o zaman bu bahsedilen efektlerin ne olduğu tam olarak kavranabiliyor. Morph Sequence menüsünden iki resim arasında ilginç efektlerle geçiş yapabiliyorsunuz. Örneğin ufak bir kızın yaşlı bir kadına saniyeler içinde dönüşmesi gibi. Bunu yaparken de tüm kontrol kullanıcıya bırakılmış durumda.

Wrap Sequence menüsü ile mimikler üstünde oynama yapılarak resim üzerinde hareketli bir görüntü oluşması sağlanıyor. Zoom/Pan Sequence ise adından da anlaşılabileceği gibi resim üzerine hızlı bir zoom yapılarak kullanıcının kendi animasyonunu yapmasını sağlıyor.

Program ücretsiz olarak kullanıcılarının hizmetine sunulmuş durumda ve 7 MB'ın altında bir büyüklüğe sahip.shifdelet

Program ücretsiz olarak kullanıcılarının hizmetine sunulmuş durumda ve 7 MB'ın altında bir büyüklüğe sahip.

* Sitede sunulan programları kurmadan/çalıştırmadan önce virüs taramasından geçiriniz. Programların kullanımları sonucu oluşabilecek zararlardan http://bilisimedya.blogspot.com sorumlu değildir

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area