Ads Area

Kaspersky Lab, iki ürününün de 2009 sürümlerini Türkiye'de piyasaya sundu

Sanal dünyada en hızlı büyümeyi hiç şüphesiz virüs, kötücül yazılım(malware) ve spam gibi teknolojinin "karanlık tarafı" gösteriyor. Kullanıcılar için konforlu internet ve bilgisayar kullanımını imkansız hale getiren bu gibi tehditlerle savaşan Kaspersky Lab, Kaspersky Anti-Virus 2009 ve Kaspersky Internet Security 2009 ürünlerini Türkiye piyasasına sundu.
Ne Yenilikler Var?
İlk kez bizzat firma tarafından desteklenen Türkçe dil seçeneği sayesinde kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Kaspersky 2009 ürünleri, sistemi yormadan hızlı çalışmak adına da önemli adımlar atmış görünüyor. Tehditlerle savaş konusunda çok daha kolay güncellenebilir, esnek bir veritabanı ve anti rootkit sunan Kaspersky, artık sadece veritabanını değil, Kaspersky güvenlik motorunun çekirdeğini de güncellenebilir hale getiriyor.
Kötücül yazılım ve virüslerin son bir yılda devasa artışına dikkat çeken Kaspersky Lab yetkilileri, 10 yılda toplanan 500.000 imli veritabanının sadece son altı ayda iki katına çıktığına dikkat çekerek, güvenliği ücretsiz ürünlere emanet etmenin sadece "hiç yoktan iyi" bir çözüm olacağını ifade ediyor.
Kullanıcı Dostu
Kaspersky Anti-Virus 2009 ve Kaspersky Internet Security 2009 ürünleri, MSN ve diğer anında mesajlaşma yazılımı şifrelerini güvenli şekilde korumaktan, keylogger önlemeye ve tarayıcıdan bağımsız olarak gelişmiş ebeveyn kontrolleri sunmaya kadar, son kullanıcının tüm ihtiyaçlarına cevap veren tam tekmil bir güvenlik çözümü sunuyor.haber7/shifdelete

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area