Ads Area

Vodafone’dan Faturasız Müşterilerin İhtiyacına Ve Bütçesine Uygun Yeni Kolay Paket’ler

Vodafone Türkiye, faturasız müşterilerinin ihtiyacına ve bütçesine uygun, 7 ve 14 günlük yeni Kolay Paket’ler geliştirdi. 


 
Vodafone’un müşterilerine ilk kez sunacağı bu yeni Kolay Paket seçenekleri, Vodafone mağazaları veya Vodafone Yanımda uygulamasından kolayca satın alınabilecek. 
 
 Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak yeniliklere imza atmaya devam ediyor. 
 
Vodafone, faturasız müşterilerinin ihtiyacına ve bütçesine uygun 7 ve 4 günlük yeni Kolay Paket’ler geliştirdi. Böylece Vodafone’da ilk kez 7 ve 14 günlük Kolay Paket seçenekleri sunulacak. 
 

 Vodafone 7ve 14 günlük Kolay Paket içeriği


Vodafone,7 gün geçerli Kolay Paket 3 GB, 14 gün geçerli Kolay Paket ise 5 GB mobil internet içerecek. Her iki üründe de 500 dakika konuşma ve 100 SMS hakkı bulunacak. 
 
7 günlük Kolay Paket 170 TL, 14 günlük Kolay Paket 225 TL’den satışa sunulacak. Yeni paketler, Vodafone mağazaları veya Vodafone Yanımda uygulamasından satın alınabilecek. 
 
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: “Vodafone Faturasız dünyasında müşterilerimize ihtiyaçlarına göre ve zenginleştirilmiş içeriklerde avantajlı teklifler sunuyoruz. 
 
Müşterilerimizin diledikleri zaman diledikleri şekilde hatlarını kullanmalarını destekleyen Vodafone Faturasız, kişiye özel tekliflerle müşterilerimizin bütçe, ihtiyaç ve kullanımına göre şekilleniyor. Yeni kampanyamızda faturasız müşterilerimize 28 günlük yerine 7 ve 14 günlük olmak üzere iki yeni Kolay Paket seçeneği sunuyoruz. 
 
Amacımız, faturasız müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına çözüm yaratmak ve ‘her cebe uygun’ Kolay Paket’ler sunmak. Vodafone olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan dijital iş ortağı olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” 
 

Vodafone Faturasız Kolay Paket dünyası 

 
Vodafone Faturasız müşterileri, Kolay Paket’lerle TL yüklemesi yapmak yerine doğrudan diledikleri paketi kredi kartı ya da banka kartı ile satın alabiliyor, paket kapsamındaki hakları tükenene veya paketin süresi dolana kadar kullanım yapabiliyor. 
 
Ön ödemeli olarak satın alınan bu paketler, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşıladığı gibi, aşım yapma, kalan TL bakiyesinin istemsizce tükenmesi gibi sorunları da ortadan kaldırıyor. 
 
Vodafone Faturasız müşterileri, Kolay Paket tekliflerine Vodafone’un dijital kanalları, anlaşmalı bankaların online kanalları ya da bayi kanalından ulaşabiliyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area