Ads Area

TCL C755 QD-Mini LED TV'ler Seçili Arçelik Mağazalarında

TCL’nin yeni nesil C755 QD-Mini LED TV'leri, seçili Arçelik mağazalarında teknoloji ve oyun tutkunlarıyla buluşuyor. 
 

Türkiye'nin dört bir yanındaki Arçelik mağazalarında satışa sunulan C755 QD-Mini LED TV'ler hem üstün görüntü teknolojileri hem de yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor. 


 
Seçili Arçelik mağazalarında Bilkom satış sonrası güvencesiyle satışa sunulan C755 QD-Mini LED TV'ler, 55, 65 ve 75 inç ekran boyutlarıyla, tüketicilere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.  
 
Dünyanın Miniled Teknolojisi mucidi TCL seçili Arçelik Mağazalarında 
C755 QD-Mini LED TV'ler’in Arçelik mağazalarında satışa sunulması, TCL'nin geleneksel pazarda rekabet gücünü artırırken, pazardaki konumu açısından da önemli bir adım niteliğinde. TCL, inovatif teknolojileri ve üstün görüntü kalitesi ile Türkiye’de de daha fazla tüketiciye ulaşmaya devam ediyor. 
 
  C755 QD-Mini LED TV’ler teknik özellikleriyle de adından söz ettiriyor 
Üstün Görüntü ve Ses Teknolojisi: Dolby Vision, Dolby Vision IQ, Dolby Atmos ve 144Hz’e kadar yenileme hızı gibi özelliklere sahip olan C755 QD Mini LED TV, IMAX Enhanced izleme deneyimi sunuyor. 
 
TCL’nin QD-Mini LED teknolojisi, gerçek hayattaki renklerle inanılmaz derecede canlı görüntüler sunan, daha yüksek kontrast oranına sahip bir ürün olarak öne çıkıyor. 
 
Tam Dizi Yerel Karartma: Tüm ekran boyutları, tam dizi (Full Array Lokal Dimming) yerel karartma ile her bir bölge için parlaklık seviyesini, bulunduğu ortama göre analiz ederek led arka ışığını ve sahneyi doğru bir şekilde yapay zeka algoritmasıyla ayarlıyor. 
 
Bu sayede, izleme deneyimi başarılı bir hale geliyor. 500’den fazla yerel karartma özellikli led arka aydınlatmalar sayesinde, ekranın her bölgesinde daha ayrıntılı, daha parlak ve daha gerçekçi bir görüntü performansı sunuyor. 
 
QLED-PRO Teknolojisi: Yeni nesil 4 alaşımlı Quantum Nokta Kristali (QLED-PRO) teknolojisinin gücünü kullanan TCL, DCI-P3 standardına göre %96’ya varan bir renk gamı ile 1 milyardan fazla canlı ve en doğru rengi ortaya çıkararak, son derece zengin bir renk ahengi sunuyor. 
 
144Hz Yenileme Hızı ve Oyun Performansı: Gerçek 144Hz ekranlarla, en net ve en keskin görüntü performansı için 4K çözünürlük sunan C755 serisi, özellikle oyun konsollarında sıkça yaşanan titreşim, görüntü yırtılması ve bulanıklık sorunlarını ortadan kaldırıyor. 
 
HDMI 2.1 desteği ve AMD FreeSync Premium Pro sertifikası ile en yeni nesil oyun konsollarına ve yeni nesil yüksek grafik içeren oyunlara tam uyum sağlıyor. Böylece aksiyonu bol sürükleyici bir oyun deneyimine imza atıyor. 
 
 Akıllı Görüntü İşlemcisi: TCL Electronics, dünyada bulunan tüm renkleri, olağanüstü kontrast ve kristal netliğini yansıtan ve görsel performansı arttıran yapay zeka destekli AIPQ 3.0 akıllı görüntü işlemcisi ile ‘Akıllı Televizyon’ deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Game Master 2.0 ile Gelişmiş 
 
Oyun Deneyimi: TCL C755, Game Master 2.0 oyun ustası ile gelişmiş ekran ayarlarının yanı sıra, titreşimsiz ve akıcı VRR destekli 144 Hz’lik ekran kalitesiyle, oyun deneyimini de artırıyor. 
 
Metalik ve çerçevesiz tasarımı ile TCL C755 serisi, her ortama sorunsuz bir şekilde entegre oluyor. 
 
 Seçili Arçelik mağazalarında satışa sunulan TCL C755 QD-Mini LED TV'ler, tüketicilere üstün görüntü ve ses kalitesini, yenilikçi teknolojileri ve geniş ekran seçeneklerini bir arada sunuyor. 
 
TCL, bu önemli iş birliği ile Türkiye pazarındaki konumunu güçlendirirken, Arçelik mağazaları aracılığıyla, ürünlerini daha geniş bir kitleye de ulaştırıyor. TCL, yüksek teknolojiye sahip ürünleriyle kullanıcılarına eşsiz bir izleme ve oyun deneyimi sunmaya devam ediyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area