Ads Area

iyzico'dan 2000 TL Kazanma Fırsatı!

Türkiye’nin lider ödeme sistemleri şirketi iyzico internetten alışveriş deneyimini hem alıcılar hem de satıcılar için güvenli ödeme alt yapısı ile uçtan uca kolaylaştırmaya devam ediyor. 
 

iyzico, ‘iyzico ile Öde’ ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapan kullanıcılara özel nakit iade kampanyasını duyurdu. Kazandıran yaz kampanyası 31.08.2024 sonuna kadar devam edecek. 
 


Türkiye’nin lider ödeme sistemleri şirketi iyzico, sektördeki üye iş yerleri ve kullanıcılar için ödeme süreçlerini kolaylaştırmaya devam ediyor.
 
iyzico, ‘’Önce iyzico’ya bak, sonra alışverişini yap!’’ yaz kampanyası ile ‘iyzico ile Öde’ seçeneği kullanarak seçili üye iş yerlerinden alışveriş yapan kullanıcılarına, belirli kategorilerde ayda 1 kere geçerli olacak şekilde nakit iade gerçekleştiriyor. 
 
Kullanıcılar Mayıs- Ağustos ayları boyunca her ay 500 TL’lik nakit iadeler ile alışverişlerinde dört ayın sonunda, toplamda 2.000 TL kazanabilme imkanını yakalayabilecek. 
 
Giyim, ayakkabı, çanta, kozmetik, spor, outdoor, ev ve yaşam kategorilerinden alışverişlerini tamamlayan kullanıcılar ‘iyzico ile Öde’ ödeme seçeneğini kullanarak kampanyadan yararlanabilecek. 
 
Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar iyzico ile Öde seçeneğini kullanarak 1.500 TL’lik giyim, ayakkabı, çanta alışverişlerinde 100 TL, 1.500 TL’lik kozmetik alışverişlerinde 100 TL, 2.000 TL’lik spor & outdoor alışverişlerinde 100 TL, 5.000 TL’lik ev ve yaşam alışverişlerinde 200 TL nakit iade kazanma hakkına sahip olacak. iyzico yaz boyunca sürecek indirim kampanyalarıyla kullanıcılarına yeni fırsatlar sunmaya devam edecek.
 
Kampanya katılım koşulları ve detaylı bilgiye https://www.iyzico.com/kendim-icin/once-iyzicoya-bak linkinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area