Ads Area

fizy 2023’ün ‘En’lerini açıkladı

Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy’nin 2023 yılının ‘EN’lerini açıkladığı Zaman Tüneli’ne Semicenk damgasını vurdu.
 

Geçen yılın ilk 5 şarkısı arasına 3 eserini sokmayı başaran Semicenk, ‘En çok dinlenen sanatçılar’ listesinde de zirveye oturdu. Mert Demir’in ‘Antidepresan’ı ise ‘En çok dinlenen şarkılar’ listesinin ilk sırasında yer aldı. 
 


Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy, her yıl olduğu gibi 2023’te de müzik tutkunlarının tercihi oldu. Bu yıl fizy’de en çok dinlenen sanatçılar arasında Semicenk ilk sırada yer alırken, müzik severler en çok Mert Demir’in ‘Antidepresan’ adlı şarkısını dinledi.  
 
2022’nin şampiyonu bu yıl 5’inci sırada 
fizy'nin en çok dinlenen sanatçılar listesinde zirveye oturan Semicenk’i sırasıyla Sezen Aksu, Müslüm Gürses ve Mabel Matiz izledi. Geçen yılbaşında açıklanan 2022 listesinde birinci olan Sefo ise bu yıl 5’inciliğe geriledi.  
 
En çok dinlenen ilk 5’in 3’ü Semicenk’in 
fizy dinleyicilerinin en çok dinlediği şarkılar listesinin ilk 5’ini ise adeta Semicenk kapattı. 
 
İlk sıradaki Mert Demir’in ‘Antidepresan’ adlı şarkısının ardından sırasıyla Semicenk’in ‘Yan Yana’, ‘Canın Sağ Olsun’ ve ‘Pişman Değilim’i geldi. 5’inci sıraya ise Simge ‘Aşkın Olayım’ ile yerleşti.  
 
fizy dinleyicileri podcast’leri de boş geçmedi 
fizy kullanıcıları 2023’te podcast yayınlarına da yoğun ilgi gösterdi. fizy'e özel içerikleriyle dikkat çeken ‘Ortamlarda Satılacak Bilgiler’ ve ‘Hande Kazanova ile Astropodcast’ ile ‘Kendine İyi Davran’ en çok dinlenen podcast’lerde ilk 3’te yer aldı.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area