Ads Area

Infinix’ten fiyat performans kulaklığı XE22

Dokunmatik kontrolü, Siri ve Google Asistan desteği bulunan Infinix XE22 TWS bluetooth kablosuz kulaklık, oyuncu kulaklığı seviyesindeki düşük gecikme hızı ve ulaşılabilir fiyatıyla dikkat çekiyor. 
 

Infinix XE22, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle CarrefourSA mağazaları ve carrefoursa.com’da 199 TL’den satılıyor. 
 
 Global teknoloji markası Infinix, bir yandan yeni ürünlerini Türkiye’ye getirirken diğer yandan da ulaşılabilir fiyatlı ürün seçenekleriyle teknoloji severlerin beğenisini topluyor. 


 
Markanın bu alandaki son ürünü ise fiyat/performans konusunda tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan XE22 TWS Bluetooth kablosuz kulaklık oldu. 
 
Oyuncu kulaklığı seviyesinde düşük gecikme hızına sahip Infinix XE22 TWS bluetooth kablosuz kulaklık, aynı zamanda farklı ihtiyaçlara sahip kullanıcılara hitap eden yapısıyla da dikkat çekiyor. 
 
Yapay zeka destekli DNN ENC çağrı gürültü azaltma özelliğine sahip bluetooth kulaklık, bu sayede farklı ortamlarda dahi müzik dinlemek isteyen kullanıcılara konfor sunuyor. 
 
Ayrıca dokunmatik kontrolü ve Siri ile Google Asistan desteğiyle cihaz üzerindeki kontrolü kolaylaştırıyor. Infinix XE22, 500 mAh şarj kutusuyla gelirken, kullanıcılarına 6 saate varan konuşma, 7 saate varan müzik veya içerik dinleme süresi sunuyor. 
 
Type C girişiyle kolayca şarj edilebilecek şarj kutusunun şarj dolum süresi ise sadece 2.5 saat. 10 metreye kadar iletişim mesafesi bulunan XE22’de su sıçramalarına karşı IPX4 sertifikası da var.  
 
199 TL’den başlayan fiyatlarla satışta 
 
Fiyat performans özellikleriyle dikkatleri üstüne çeken Infinix XE22 TWS bluetooth kablosuz kulaklık; siyah ve beyaz renk seçenekleriyle birlikte CarrefourSA mağazaları ve carrefoursa.com’da 199 TL’den satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area