Ads Area

Turkcell’in faturasız kullanıcıları ‘Gold’ ayrıcalığıyla kazanacak

Turkcell, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmet çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. 
 

Faturasız hat kullanıcılarına özel ayrıcalıklar ve hediyeler sunan yeni üyelik programı ‘Gold’u tanıtan Turkcell; 5 GB internet, 3 ay ücretsiz YouTube Premium üyeliği, GB kazandırma garantili ‘Ekstra Salla Kazan’ hakkı ve daha birçok farklı avantajı müjdeledi.  
Turkcell, ekran yüzü Doğu Demirkol ile faturasız kullanıcılarına özel ayrıcalıklar ve hediyeler sunan yeni programı ‘Gold’u tanıttı. Kullandığı paket ne olursa olsun, Gold üyelik adımlarını tamamlayan faturasız hat sahibi Turkcell’liler, Gold üyelik ile birçok avantajdan yararlanma şansı yakalayacak. 
 

turkcell gold üyelerine 5 GB internet hediye 

 
Gold üyeliğini aktif hale getiren Turkcell kullanıcıları, 90 gün boyunca avantajlarla dolu Gold üyelik hediyelerinden faydalanabilecek. Kampanyaya dahil olanlar, her Gold döneminde istedikleri zaman kullanabilecekleri bir ay geçerli 5 GB internet kazanacak. 
 
Ayrıca 250 TL ve üzeri paket yüklemelerinde otomatik olarak haftalık 2 GB internet hediyesi tanımlanacak. Gold üyeler, sadece kendilerine avantajlar sağlamakla kalmayacak, sevdiklerine de GB hediyeleri gönderme şansına sahip olacak. 
 
Kullanıcılar, ayrıcalıklarını Turkcell uygulamasında Hediye Havuzu sayfasındaki Gold Üyelik sekmesinden aktifleştirebilecek.  
 
YouTube Premium 3 ay ücretsiz 
Gold üyelik kapsamında 3 ay geçerli ücretsiz YouTube Premium üyeliği de müşterilere sunuluyor. 
 
Avantajdan daha önce hiç YouTube Music Premium veya YouTube Premium abonesi olmamış Gold kullanıcılar yararlanabilecek. Gold üyeler, her ay GB garantili ‘Ek Salla Kazan’ hakkı da elde edecek ve üstelik çağrı merkezi temsilcilerine de öncelikli bağlanma ayrıcalığına sahip olacak. 
 
Ayrıca Caribou mağazalarında da ücretsiz kahve keyfi yaşayan Gold kullanıcılar, Turkcell uygulamasındaki Hediye Havuzu sekmesinden ücretsiz kahve için SMS şifresini kolayca alabiliyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area