Ads Area

Toshiba Multi Split Klimada Konfor ve Bütçe Dostu Yenilik

Sağlıklı, güvenli, sürdürülebilir ve akıllı iklimlendirme çözümleri konusunda öncü marka Toshiba, Multi Split Klima ürününün gelişmiş inverter sistemi ile enerji verimliliği sağlayarak faturaları düşük tutuyor. 
 

Azaltılmış gürültü düzeyiyle de sessizlik konforu sunuyor. Toshiba, inverter multi split klima sistemini, yük verimliliği ve gürültü azaltma gibi iyileştirmelerle yeniledi. Basit, etkili ve tasarruflu bir konfor sunan yeni sistem, tüketicilere pek çok kolaylık sunuyor.  


 
Her konuta uygun, her odada ayrı sıcaklık 
Toshiba’nın, gelişmiş inverter multi split klima sistemi yüzde 21 daha az yer kaplıyor. Her türlü hava koşuluna uyumlu dış ünitesiyle de sınırlı alanı olan tüketicilere daha rahat kullanım imkânı sağlıyor. 
 
Kullanıldığı her odada farklı sıcaklık ayarının yapılmasını mümkün kılan inverter multi split klima sistemi, aynı zamanda azaltılmış gürültü düzeyi iyileştirme özelliği ile de daha sessiz bir ortam sağlayarak tüm kullanıcılar için konforu üst seviyeye çıkarıyor. 
 
 Yenilenen ve geliştirilen Toshiba inverter multi klima sistemi, enerji verimliliği sayesinde sağladığı tasarrufla da tüketicinin yanında olmaya devam ediyor. Kısmi yük soğutma verimliliğinde elde ettiği yüzde 30 artış ile elektrik faturalarında daha fazla tasarruf sağlıyor. 
 
Sezgisel Toshiba Home AC Control uygulamasında bulunan Wi-Fi kontrolü, Google Home Assistant veya Amazon Alexa gibi yeniliklerle de kolay kullanım sağlıyor. Aynı zamanda Wi-Fi özelliğine eklenen yeni enerji izleme teknolojisiyle de odanın enerji harcamaları görülebiliyor. 
 
Ayrıca, kablosuz adaptörü sayesinde (Over-the-Air) servise gerek kalmadan yapılan güncellemelerle hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlanıyor.  
 
Alarko Carrier Hakkında 
Gebze ve Dudullu’da toplam 96.000 m2 alan üzerine kurulu üretim tesislerinde ısıtma, soğutma ve su basınçlandırma sistemlerinin üretimini sağlayan Alarko Carrier iklimlendirme sektörünün önemli üreticiler arasında yer alıyor. Ayrıca Alarko Carrier, dünyanın önde gelen üreticilerinin distribütörlüğünü yaparak bu ürünleri tüketicilerine sunuyor. 
 
Üretici kimliğinin yanı sıra Toshiba markasıyla bireysel klimaların, ısı pompalarının ve aynı zamanda Carrier ve Wolf marka ürünlerinin ithalatını ve satışını gerçekleştiriyor. 
 
Değişen tüketici ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda üstün teknolojili ürünler geliştiren Alarko Carrier, 5 kıtada 65 ülkeye ihracat yaparak global ölçekli projeleri ile Türkiye’ye değer katmaya devam ediyor. 
 
Müşteri odaklı hizmetini yurt içinde de sürdürerek ülke genelinde 262 bayi, 290 servis ve satış sonrası servis ağıyla tüketicisine ulaşıyor. 
 
Alarko Holding çatısı altında bulunan Alarko Carrier, lider ve bağımsız uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in yayımladığı “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” listesinde Isıtma-Soğutma-Havalandırma kategorisinde 4 yıl üst üste yer alan tek markadır. 
 
 İlk yerli kombi üreticilerinden olan Alarko Carrier, sektöründe SA 8000 ve Enerji Yönetim Standardı Belgesi (ISO 50001) alan İlk Türk Şirketidir.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area