Ads Area

Epos’tan Adapt 660 Amc Kulaklık Heyecanlandırmak İçin Tasarlandı

Aston Martin Cognizant Formula One™ ekibinin Global Ses Ortağı EPOS, türünün ilk örneği olan ADAPT 660 AMC kulaklıkla üretkenliği en üst seviyeye taşıyor. 

 

Yarış arabasından ilham alan kulaklık, Aston Martin F1™ ekibine güç veren yüksek kaliteli malzemeler ve olağanüstü tasarımla hayatı hızlı yaşayanlar için ses deneyimi sunuyor. 
 


Ses ve işitme teknolojileri konusunda dünya lideri Demant Grup’un parçası olan EPOS, dinamik çalışma tarzının zorlu ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir kulaklığa ihtiyaç duyanlara Aston Martin Formula One™ ortaklığında yarattığı ADAPT 660 AMC’yi sunuyor. 
 
Aston Martin F1™’in en yeni arabası AMR22’den esinlenen ADAPT 660 AMC, AMF1™ ekibine güç veren yüksek kaliteli malzemeler ve olağanüstü tasarımıyla iletişimde ses kalitesi ve en yüksek verimliliği talep eden modern profesyoneller için özel olarak geliştirildi. 
 
Kristal netliğinde iletişim için EPOS AI™ tarafından desteklenen kulaklık, uyarlanabilir ANC'ye (Aktif Gürültü Önleme), üstün stereo sese ve makine öğrenimi ile geliştirilmiş mikrofonlara sahip. 
 
Hayatı hızlı şeritte yaşayanlar için tavizsiz bir ses sunan ADAPT 660 AMC’nin kulak kapsülleri çevresi, Aston Martin özel renkleriyle bezeli. Kulaklığın taç kısmı ise Aston Martin’in F1 aracında kullanılan kemerin kumaşıyla kaplı. 
 
 Hem kurumsal kulaklık hem ofis kulaklığı hem de müzik kulaklığı olarak kullanılabilen ADAPT 660 AMC; ses efektlerinden birinin seçimiyle müzik veya eğlence için kullanıcının kendi özelleştirilmiş sesini yaratmasını olanaklı kılıyor. 
 
En iyi ses deneyimi için stereo ve aptX ses akışı sunan ADAPT 660 AMC, EPOS Voice Clarity özelliği sayesinde iletişimi kusursuz ve kesintisiz hale getiriyor. 
 
Kablolu veya kablosuz iletişime uygun olan ADAPT 660 AMC, aynı zamanda Microsoft Teams sertifikasıyla toplantılara tek tuşla katılımı olanaklı kılıyor. Kulaklık, tüm tümleşik iletişim platformlarıyla da uyumlu. 
 
 ANC özelliği ile kullanıcıyı ortam gürültüsünden izole eden ADAPT 660 AMC; otomatik ses ayarı, touch pad ile kolay kontrol, USB kablo ve dongle ile PC, 3,5 mm kablo ve bluetooth ile mobil cihaz bağlantısına sahip. 
 
30 saate kadar kullanım süresi ve 25 metreye kadar kablosuz erişim menzili sunan kulaklık; WindSafe, SpeakFocus, TalkTrough teknolojilerine de sahip. 
 
Çarpıcı Aston Martin Racing Green sertifikalı ADAPT 660 AMC, ister ofiste hareket halindeyken ister evde çalışırken ister pist kenarındayken iletişim verimliliğini artırmanız için vazgeçilmez bir kulaklık.  
 
 

EPOS Hakkında 

EPOS, ses ve işitme teknolojileri konusunda dünya lideri Demant Grup bünyesinde kurumsal ses çözümlerinin yanı sıra oyun ve havacılık alanında kulaklık üretimi yapan Danimarka merkezli bir şirkettir. Şirket, ürettiği ses çözümlerinde öncü ses teknolojisine dayanarak ses deneyimlerini mükemmelleştirmeyi, yenilikçi tasarım ve performans sunarak insan potansiyelini açığa çıkarmayı hedefler. 
 
Global pazarda 30 ülkede faaliyet gösteren Demant Grup, 14 bin çalışanı ile yıllık 14 milyar Danimarka kronu ciro üretmektedir. Yenilikçi ses geliştirme teknolojileri ile EPOS, mükemmel işitmenize ve duymanıza olanak tanır, iş hayatınızdaki performansınızı çok daha yukarı seviyelere taşır. 
 
Kimsenin ya da hiçbir şeyin yanlış anlaşılmaması gereken bu durumlar için kesintisiz ses deneyimi sağlayan araçlar sunan EPOS, yenilikçi tasarım ve öncü sesi bir araya getiren teknolojisiyle insan potansiyelini ortaya çıkarmak için çalışır ve üretir.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area