Ads Area

Zyxel'in XGS2220 Switch serisi müşterilere çok yönlü bir switch çözümü sunuyor.

Zyxel'in XGS2220 Switch serisi, sürekli artan bant genişliği zorluklarını yönetmek için müşterilere çok yönlü bir switch çözümü sunuyor. 

 

2023 bulut destekli ağ çözümleri lideri Zyxel Networks, kurumsal düzeydeki müşterilerin ağlarındaki yüksek bant genişliği ihtiyacına yanıt verebilmek için yeni XGS2220 L3 Access Switch serisini tanıttı. 


 
 WiFi 6/6E kablosuz AP'ler, dizüstü bilgisayarlar, sunucular ve iş istasyonları gibi yeni cihazların artan bant genişliği gereksinimleri, günümüzün ağları üzerinde büyük bir yük oluşturuyor. 
 
Zyxel'in XGS2220 serisi, kobilerin, otellerin, okulların, hastanelerin ve diğer kamu yapılarının artan bu taleplerini karşılamaya ve yönetmelerine yardımcı olmak için çok yönlü ve zengin özelliklere sahip bir switch sunuyor.  
 
Her ihtiyaca yönelik tam donanımlı tasarım 
Zyxel'in şimdiye kadarki en gelişmiş Access switch ailelerinden biri olan XGS2220 serisi, yüksek kaliteli çevrimiçi görüşmeler veya profesyonel bir şekilde canlı video yayını yapmak için gerekli olan performansı kolayca karşılayabiliyor. 
 
XGS2220 serisi, standart ağ bağlantıları sunan 24 ve 48 gigabit porta sahip altı farklı modelden oluşuyor. Ayrıca XGS2220 serisi, güçlü bir ağa ihtiyaç duyan kurumların taleplerini karşılayabilmek için üç PoE modeli sunuyor.  
 
Kolay bağlantı, esnek yönetim 
XGS2220 serisi switchler, işletmelerin switchleri kendi tarzlarına uygun bir şekilde yönetebilecekleri şekilde geliştirildi. Kullanıcılar, ister standalone mod ister Nebula bulut tarafından yönetilen mod ile switchleri yönetim anlayışlarına uygun bir şekilde yönetebiliyorlar. 
 
XGS2220 serisi, gelişmiş IGMP teknolojisi, ağ analitiği uyarıları ve daha fazlasını sağlayan bir yıllık Nebula Pro lisansı ile birlikte geliyor. 
 
İçeriğinde barındırdığı bu özelliklerle XGS2220 serisi, satıcıların, MSP'lerin ve ağ yöneticilerinin Zyxel'in Nebula ağ çözümünün kolaylığını, ölçeklenebilirliğini ve esnekliğini deneyimlemesine olanak tanıyor. 
 
Zyxel Networking SBU'nun (Stratejik İş Birimi) Kıdemli Başkan Yardımcısı Bay Kell Lin, "Yeni XGS2220 serisi, müşterilerimize modern cihazların artan bant genişliği taleplerini karşılayabilmeleri için sağlam bir çözüm sağlıyor. 
 
Ağdaki yükü kaldırabilecek şekilde tasarlanan XGS2220 serisi, kullanıcıların işlemlerini mümkün olduğu kadar kolaylaştırmak için bir dizi yeni özellik ve yönetim seçeneği sunuyor.” dedi. 
 

Zyxel'in en yeni XGS2220 serisinin öne çıkan özellikleri; 

 
Çeşitli Güç Bütçesi: 400W ila 960W arasında, WiFi 6/6E AP'ler, VoIP, gözetim ve ağlı AV cihazlarını kolayca karşılar. Esnek Uplinkler: Altı adet 10G uplink, dört adet 10G SFP+ ve iki adet 10G Multi-Gig RJ 45 içerir. 
 
Network AV (Ağ Bağlantılı Görsel-İşitsel Mod) Modu: Okul gibi lokasyonlardaki ekranlar için hazır AV modunu destekler, kurulumu basitleştiren kurulum sihirbazıyla birlikte kullanışlı bir AV kontrol paneli sunar. 
 
 QoS ve VLAN: Katman 2 özellikleri (QinQ VLAN tünelleme, VLAN çevirisi) ve Katman 3 statik yönlendirme yeteneklerine sahiptir. 
 
Yüksek Kaliteli, Akıllı Tasarım: Uyarlanabilir, enerji tasarruflu ve sessiz soğutma fanı sistemi dahil olmak üzere uzun ömürlü malzemelerle üretilmiştir. Zyxel'in yeni XGS2220 L3 Access switches serisi hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area