Ads Area

Veeam Dünya Çapında 1 Numaralı Veri Koruma ve Kurtarma Çözümü Oldu

Veeam'in büyümesi müşterilerle, iş ortaklarıyla ve iş birlikleriyle kurduğu güçlü ve güvenilir ilişkilerin yanı sıra sektöre öncülük eden inovasyonları ile devam ediyor 
 

Modern Veri Koruma ve Fidye Yazılım Kurtarmada lider olan Veeam® Yazılım, International Data Corporation (IDC) tarafından açıklanan son IDC Altı Aylık Yazılım Takip Raporuna göre 2022'nin ikinci yarısında Veri Çoğaltma ve Koruma yazılımı alanında 1 numaralı küresel sağlayıcı olduğunu duyurdu. 

 


 Rapora göre, Veeam'in bir önceki yıla göre %8,1'lik büyüme oranıyla (sabit kura göre ayarlanmamış) diğer ilk beş tedarikçiden ve genel pazar ortalamasından daha hızlı büyüdü. 
 
Ayrıca, Veeam'in geliri 2022'nin ilk yarısında ardışık olarak %8,4 büyüdü. 
 
"Siber tehditlerin ve özellikle de fidye yazılımlarının çoğalması ve karmaşıklaşması artık işletmenizin saldırıya uğrayıp uğramayacağı sorusunun yerini ne sıklıkla uğrayacağı sorusuna bırakıyor." diyen Veeam CEO'su Anand Eswaran. sözlerini şöyle sürdürdü: 
 
"Yeni Veeam Data Platform modern veri koruma ve fidye yazılım kurtarmaya odaklanarak her işletmenin direncini artırıyor ve müşterinin tüm hibrit bulut ortamında fidye yazılım ve diğer siber tehditlerden hızlı ve güvenli bir şekilde kurtulmasını sağlıyor. Veeam ekibi adına 450.000 müşteri ve 35.000 iş ortağından oluşan tüm camiamıza destekleri ve güvenleri için teşekkür etmek istiyorum. 
 
Daha güvenli ve emniyetli bir gelecek inşa etmek için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz." Veeam, yakın zamanda tek bir platformda Çoklu Bulut, Sanal, Hibrit, Fiziksel, SaaS (M365, Salesforce) ve Kubernetes gibi BT ortamlarının tamamında daha gelişmiş veri güvenliği, kurtarma ve hibrit bulut yetkinlikleri sunan Yeni Veeam Data Platform'un lansmanını yaptı. 
 
Veeam Data Platform'un temelini oluşturan Veeam Backup & Replication™ v12, fidye yazılımlar da dahil olmak üzere tüm siber tehditlere karşı en iyi güvenli yedeklemeyi ve hızlı, güvenilir kurtarmayı sağlayarak işletmelerin kesintisiz çalışmasını sağlıyor. 
 
Bu platform yaklaşımı sayesinde ne kadar karmaşık olursa olsun her ortam güvence altına alınarak, en önemli anlarda hızla kurtarılabiliyor ve fidye yazılım saldırıları bertaraf edilebiliyor. 
 
Veeam online olarak ve Miami, Florida'da 22 - 24 Mayıs'ta veri kurtarma uzmanları için düzenlenecek olan etkinlik VeeamON 2023’e tüm şirketleri, yöneticileri ve kullanıcıları davet ediyor. 
 
Yedekleme ve kurtarma profesyonelleri tarafından tasarlanan ve bu profesyoneller için geliştirilen etkinlikte katılımcılar AWS, Hewlett Packard Enterprise gibi şirketlerden gelen özel içeriklerle becerilerini geliştirecek, toplulukla kutlama yapacak ve sektör bilgilerini paylaşacak. Yerinde ve online katılım için kayıtlar başladı.  
 

Veeam Yazılım Hakkında 

Veeam®, kuruluşlara hibrit bulutları için veri güvenliği, veri kurtarma ve veri özgürlüğü yoluyla esneklik sağlar. 
 
Veeam Veri Platformu; Bulut, Sanal, Fiziksel, SaaS ve Kubernetes ortamları için tek bir çözüm sunarak işletmelerin uygulamalarının ve verilerinin korunduğundan ve işlerini devam ettirebilmeleri için her zaman kullanılabilir olduğundan emin olmalarını sağlar. 
 
Merkezi Columbus, Ohio'da bulunan ve 30'dan fazla ülkede ofisleri bulunan Veeam, Fortune 500'ün %82'si ve Global 2.000'in %72'si dahil olmak üzere dünya çapında 450.000'den fazla müşteriyi koruyor. 
 
Veeam'in küresel ekosisteminde 35.000'den fazla teknoloji iş ortağı, satıcı, hizmet sağlayıcı ve Küresel iş ortağı bulunur

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area