Ads Area

Sennheiser’dan yeni HD 660S2 Müzik tutkunlarının hayalindeki ses kalitesi

Türkiye distribütörlüğü Bircom tarafından yürütülen Sennheiser, yüksek performanslı odyofil kulaklıklar için uzun zamandır bir standart olan HD 600 serisini HD 660S2 ile genişletmeye devam ediyor. 
 

Sennheiser’in Hi-Fi uzmanlarının da görüşleri doğrultusunda referans düzeyindeki ayrıntıları, ilgi çekici frekans yanıtıyla ustaca dengelediği HD 660S2, güncellenen akustiği ile müziği deneyimlemenin keyifli ve yepyeni bir yolunu sunuyor. 


 
75 yılı aşkın süredir sesin geleceğini inşa etmek vizyonuyla çalışan Sennheiser, odyofil sınıfı yeni kulaklığı HD 660S2’yi kullanıcılarla buluşturdu. 
 
İlgi çekici düşük frekans performansıyla olağanüstü ayrıntı arayan müzik tutkunları için tasarlanan HD 660S2, selefi sayılan efsanevi HD 660S'in geliştirilmiş versiyonu olarak dinleme zevkini daha saf, daha derin ve daha yoğun hale getiriyor. 
 
Gelişmiş bas yoğunluğuyla müzik tutkunlarını hayal ettikleri derinliğe ulaştıran HD 660S2, yüksek kaliteli mühendislik ile kulak anatomisini temel alarak üretildi.  
 
İpeksi ve nefes kesen bir müzik yolculuğu 
HD 660S2'in sıcak ses karakteri, pürüzsüz tiz performansı ve eşsiz vokal varlığı ile mükemmel şekilde birleşerek, herhangi bir enstrüman tınısının doğal ve müzikal bir biçimde öne çıkmasını sağlıyor. 
 
En seçici müzik tutkunları bile şimdi HD 660S2 ile müziklerdeki düşük frekans yoğunluklu pasajların derinliğini ve yüksek frekans yoğunluklu pasajların en ince detaylarını yüksek çözünürlük eşliğinde fark edebiliyor. 
 
Kulaklık, her tür müziğe uygun bir yapıda iken; ses, dinleyicilere serinin bilinen yüksek ayrıntılı yapısından ödün verilmeden şimdi daha derin, daha net bas ile sunuluyor. HD 660S2, sürücü bobininin ağırlığını azaltarak, sürücü tepki hızı geliştirilmiş şekilde, her vuruşta hiper-gerçekçi dokular üretebiliyor.  
 
Kaliteli ve fonksiyonel tasarım Almanya'da tasarlanan ve Sennheiser'ın İrlanda'daki son teknoloji üretim tesisinde üretilen HD 660S2, üstün Hi-Fi deneyimine katkıda bulunan materyalleri kullanarak serinin kaliteli ve fonksiyonel tasarım vurgusunu sürdürüyor. 
 
Bircom hakkında 
Bircom, müşterilerinin ihtiyaç ve amaçlarına ‘iyi teknoloji’ deneyimi ile kavuşmasını hedefliyor. 49 yıllık deneyimi ile ürün ve hizmeti birlikte sunan Bircom, güçlü organizasyon yapısı ve 80’den fazla genç çalışanı ile net, çözüm odaklı ve verimli şirket kültürünü merkezine koyuyor. 
 
Bircom, ürün ve hizmetleriyle ekosistemine dahil ettiği müşterilerine satış öncesinde olduğu gibi sonrasında da tüm iletişim kanallarını açık tutarak onlara kesintisiz çözümler üretiyor. 
 
Bircom, tüm bu süreçlerini ISO 10002 müşteri deneyimi standartları ile esnek, objektif ve tarafsız bir şekilde oluşturuyor ve müşterilerinin kişisel verilerinin gizliliğine saygı duyuyor. 
 
Bircom, müzik ve ses tutkunları için tüketici elektroniğinin önde gelen dünya markaları Sennheiser, Bang & Olufsen, Klipsch, KEF, EarFun, NAD, EPOS, Bluesound, Audioengine, Astell&Kern ve Oehlbach gibi kulaklık, hoparlör, müzik çalar ve ses sistemlerinde teknoloji lideri olan şirketlerin Türkiye distribütörüdür. 
 
Temsil ettiği küresel markaların ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, kurulum ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından başarıyla sürdürülmektedir. Bircom, sahip olduğu güçlü satış kanalları üzerinden seçkin iş ortakları ile markalarının her yerde erişilebilir olmasını da sağlamaktadır. 
 
Bünyesindeki inovasyon merkeziyle bilişim alanında da çalışmalarını sürdüren marka, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 2007- 2022 yılları arasında 9 kez listelenmiş, Avrupa ve Ortadoğu-Afrika bölgesinde ‘En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri’ listesinde de birçok kez yer alarak uluslararası başarısını tescil etmiştir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area