Ads Area

DLSS 3 Oyun Kadrosu Returnal’la Genişliyor

NVIDIA geçtigimiz hafta, DLSS destekli oyun ve uygulamaların sayısının 290’a ulaştığını duyurmuştu. 
 

Returnal 25 Nisan tarihinde DLSS 3 desteği alıyor. DLSS 2 desteği alan oyunların sayısı artıyor.  


 
Returnal için DLSS 3 Performans Desteği 
Şubat ayında PC'de piyasaya sürülen ve büyük beğeni toplayan Returnal, piyasaya çıkışıyla birlikte DLSS 2 ve ışın izleme desteği almıştı. 25 Nisan tarihinde Returnal, performansını daha da artıracak DLSS 3 güncellemesini alıyor. 
 
GeForce RTX 4090'da 2,2 kat artırılan kare hızları, oyunculara 180 FPS'nin üzerinde performans sağlarken; GeForce RTX 4080'de, DLSS desteği ve 140 FPS'in üzerinde oynanabilirlik sağlıyor. 
 
Diğer GeForce RTX 40 Serisi GPU'larda ise DLSS 3, ışın izleme ve tüm ayarlar maksimum seviyedeyken 4K'da 90 FPS+ oyun performansını sunuyor. 
 
DLSS 3, DLSS 2, Reflex ve ışın izleme desteği, herhangi GeForce RTX GPU'da veya dizüstü bilgisayarda, Returnal’ı en iyi şekilde deneyimlemeyi mümkün kılıyor.  
 
DLSS 2 Yüzlerce Oyuna Destek Sağlamaya Devam Ediyor 
 
NVIDIA'nın oyun geliştiricilere yardımcı olmak ve oyun entegrasyonunu kolaylaştırmak için sunduğu birçok araç, eklenti ve oyun motoru entegrasyonu sayesinde DLSS 2, tonlarca oyuna eklenmeye devam ediyor. 
 
DLSS 2 desteği alacak en son oyunlarsa şunlar: Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6 (DLSS 2 desteğiyle erişime açık) GUN JAM (DLSS 2 desteğiyle erişime açık) STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN (DLSS 2 desteğiyle erişime açık)  
 
Yeni #RTXON The Lord of the Rings: GollumTM Fragmanı Yayınlandı 
 
Yüzüklerin Efendisi: Gollum™ 25 Mayıs'ta piyasaya sürüldüğünde, GeForce RTX donanımına sahip PC oyuncuları, DLSS 3 ve DLSS 2 ile performansı hızlandırabilecek ve mümkün olan en yüksek kare hızlarında ışın izlemeli yansımaların ve gölgelerin keyfini çıkarabilecekler. 
 
Bunlara ek olarak, tüm GeForce oyuncuları NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesini azaltabilecek ve GeForce GTX oyuncuları, sınıfının en iyisi platformdan bağımsız NVIDIA Image Scaling(NIS) uzamsal yükseltme ve keskinleştirme algoritmasıyla performansı artırabilecek.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area