Ads Area

Monster Notebook şarj için güçleri birleştirdi

Monster Notebook, aksesuar ürün yelpazesinde yer alan Pusat GaN PD 65W Hızlı Şarj Adaptörü ve Pusat Type-C to Type-C 100W PD Hızlı Şarj Kablosu ürünlerinden oluşan Pusat Seyahat Kitini satışa sundu. 
 

Monster Notebook, ürün ekosisteminde yer alan tamamlayıcı ürünlerinde kullanıcı odaklı yeniliklerine devam ediyor. 
 
Çoklu şarj özelliğini tek cihazda birleştirerek zamandan tasarruf sağlayan Pusat GaN PD 65W Hızlı Şarj Adaptörü ile hızlı şarj ve hızlı veri aktarımı sağlayan Pusat Type-C to Type-C 100W PD Hızlı Şarj Kablosu artık daha avantajlı bir set halinde satın alınabiliyor. 
 
Böylece birden fazla Type-C şarj cihazı taşımak zorunda kalan kullanıcılara çözüm, tek şarj kitiyle bir araya getirilmiş oluyor. Pusat GaN PD 65W Hızlı Şarj Adaptörü, 65W'lık gücüyle telefon ve tabletleri hızlı şarj etmenin yanı sıra Monster Huma H4 V4 gibi notebookları da şarj edebiliyor. 
 
Dizüstü bilgisayarlar için kullanılan PD teknolojisine sahip şarj cihazı, USB-C - TBT bağlantı noktasına sahip tüm dizüstü bilgisayarları şarj edebiliyor. 
 
Ayrıca hızlı şarj özellikli akıllı telefonlar için hızlı şarjı desteklerken iki adet Type-C girişi sayesinde de aynı anda iki cihazı hızlı şarj etmek mümkün. 
 
Böylece hem zamandan tasarruf edilmiş hem de enerji verimliliği sağlanmış olunuyor. Pusat Type-C to Type-C 100W PD Hızlı Şarj Kablosu, 100W'a kadar hızlı şarj desteği sunan altın kaplama girişe ve 1.2 metre kablo uzunluğuna sahip. 
 
Örgülü ve bükülmeye dayanıklı yapısıyla kalite hissi üst seviyede olan kablo, aynı zamanda uzun kullanım ömrü de sunmuş oluyor. Hızlı şarj desteği ile şarj etme süresi kısalırken yüksek hızlı aktarım özelliğiyle de dosya aktarımları çok hızlı gerçekleşiyor.  
 
Monster Notebook mağaza ve destek hizmeti bir tık kadar yakın
 
Satın almak istediği ürünü Monster Notebook Deneyim Mağazaları’nda inceleyen, oynamak istediği veya çalıştırmak istediği programı yerinde test eden müşterilere Monster Notebook Dijital Mağazası yeni bir alternatif sunuyor. 
 
Monster Notebook deneyiminin kesintiye uğramaması için açılan mağaza, Türkiye’nin dört bir yanındaki Monster Notebook severlere hizmet vermeye devam ediyor. 
 
Haftanın yedi günü 09.00-20.00 saatleri arasında hizmet veren Monster Notebook Dijital Mağazası, Monster Notebook’un yüksek performanslı dizüstü bilgisayarları ve aksesuar ekosistemine ulaşmak isteyen kullanıcılara, herhangi bir randevu sistemine tabii olmadan, web sitesi üzerinden diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir görüntülü video bağlantısı yapabilmelerine olanak tanıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area