Ads Area

HyperX’in topluluk etkinliği Loot Drop III başlıyor

HP’nin oyun ve espor alanında öncü markası olan oyun çevre birimleri üreticisi HyperX, 13 – 26 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek uluslararası hayran ve topluluk etkinliği olan Loot Drop III kampanyasının başladığını duyurdu. 
 

HyperX'in oyuncu topluluğunu yüceltmeye odaklanan Loot Drop kampanyası bu yıl üçüncü kez gerçekleşiyor. Loot Drop III kampanyası ile HyperX topluluğuna özel çekilişler, topluluk etkinlikleri, ürün lansmanları gerçekleşecek. 
 


Kullanıcılar çeşitli platformlarda sosyal medya etkinlikleri ve influencer canlı yayınları aracılığıyla farklı HyperX ürünlerini kazanma fırsatı yakalayacak. 
 
HyperX Uluslararası Pazarlama ve Global İletişim Başkanı Chloe Lara "HyperX olarak her zaman HyperX hayranlarıyla iletişim kurmanın ve etkileşimde olmanın yeni ve benzersiz yolları arayışındayız. 
 
Üçüncü yılında HyperX Loot Drop kampanyası, bu kez biraz farklı görünüyor; iki haftalık kampanya süresince kullanıcılarımıza olan minnettarlığımızı göstermeye ve özel HyperX indirimleri ve etkinlikleri aracılığıyla oyun topluluğunu bir araya getirmeye odaklanıyoruz" dedi. 
 
HyperX’in EMEA bölgesindeki içerik üreticileri Loot Drop III kampanyası boyunca canlı yayınlara katılacak, sınırlı süreli özel indirim kodları ve özel olarak dizayn edilmiş kulaklıkları takipçileriyle paylaşacaklar. 
 
Bu da kullanıcıların kampanya boyunca bu yayınları yakından takip etmeleri gerektiği anlamına geliyor. Ayrıca HyperX EMEA sosyal medya hesaplarında, kullanıcılar oyun kurulumlarını paylaşmaya teşvik edilecek ve sürpriz HyperX ekipmanı kazanma şansına sahip olacaklar. 
 
HyperX Loot Drop III ile ilgili daha fazla bilgi için yerel sosyal medya kanallarının yanı sıra Loot Drop III resmi sayfasını kontrol edebilirsiniz.
https://row.hyperx.com/tr/pages/loot-drop-iii-emea?loc=TR

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area