Ads Area

Battlefield 2042, 16 Mart’a kadar Steam’de bedava!

Yeni Steam kullanıcıları, EA’in ve DICE’ın popüler FPS oyunu Battlefield 2042’nin son versiyonuna 16 Mart’a kadar ücretsiz olarak erişilebilecek! 
 

EA tarafından yayınlanan ve DICE tarafından geliştirilen Battlefield 2042, kısa süre önce piyasaya sürülen ve önemli yenilikler içeren 4. sezonu Eleventh Hour ile adından tekrar söz ettirmeyi başarmıştı. 
 
Yeni Steam kullanıcıları, bu kampanya sayesinde 16 Mart’a kadar hem Battlefield 2042’yi, hem de Eleventh Hour’u tamamen ücretsiz olarak deneyimleme şansını elde edecekler.  


 
Battlefield 2042 Steam link’i: 
https://store.steampowered.com/app/1517290/Battlefield_2042/?l=turkish 
 
Battlefield’a özel çatışma dinamiklerini Güney Afrika'nın kayalık arazilerine taşıyan 4. sezonun yeni ¨teke tek¨ odaklı haritası Flashpoint, oyuncuları bir kez daha gerçek bir savaşın tam ortasına bırakıyor; araçlar açık alanda siper alırken, oyuncular, haritanın geniş kapalı alanlarında silahlı - sıcak çatışmalara dahil oluyorlar. Battlefield 2042'nin yeni Specialist’i, arazide serbestçe hareket edebilen pusu uzmanı Camila ¨Blasco¨. 
 
Blasco’ya özel X6-Infiltration; düşman cihazlarının hedefe kilitlenmesini önleme, aktif tespit teknolojisine müdahale etme ve ölü bölgeler oluşturarak düşmanın silah teknolojisini bertaraf etme gibi özelliklere sahip. 
 
 4. sezondaki yenilikler:  
Yeni Silah | Super 500 Shotgun Sidearm: Kısa menzilli, ¨patlayıcı¨ özelliğe sahip ve yakın mesafeli çatışmalara adapte edilebiliyor.
 
Yeni Silah | RM68: Dahili bir susturucuya, gelişmiş stabilite ve geri tepme kontrolüne sahip. 
 
Yeni Silah | AC9 SMG: Seri atışlar yaparken kontrolün kaybolmaması için ergonomik bir yapıya sahip. 
 
Yeni Silah | RPT-31 LMG: Düşük ve hızlı atış hızı seçeneklerinin yanı sıra büyük mermi ve benzersiz bir ¨döner dürbün¨ eklentisine sahip. 
 
Yeni Aygıt | SPH Explosive Launcher: Düşmanlara, nesnelere, araçlara yapıştırılabilen patlayıcılara sahip; piyadelere karşı da kullanılabiliyor. 
 
 Yeni Araç | CAV-Brawler: Dar alanlardan geçebiliyor ve tüm koltukları dolu olsa bile ölen oyuncuların ¨spawn¨ olabilmeleri için kullanılabiliyor. Aynı zamanda aktif bir ¨tehdit tespit sistemi¨ içeriyor ve her yöne el bombaları atarak yakın çevredeki düşman askerlerini bertaraf edebiliyor. 
 
 Bir hatırlatma: Oyuncular tarafından merakla beklenen Discarded haritasının yenilenmiş hali, 4. sezonun ilerleyen zamanlarında oyuna eklenecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area