Ads Area

Yeni Galaxy Watch5 serisi ile daha sağlıklı ve zinde bir yıla hazır mısın?

Samsung, yeni yıla sağlıklı ve fit bir başlangıç yapmak isteyen herkes için sağlıklı yaşam vizyonunun zirvesi olan yeni Galaxy Watch5 serisini sunuyor. 
 

Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en fazla özelliğe sahip olan seri, gelişmiş yeni BioActive Sensörü sayesinde kandaki oksijen oranı, kan basıncı, kalp ritmi ve uyku takibi gibi birçok veriyi aynı anda ölçebiliyor.   
 
 Yeni yıl heyecanının dört bir yanı sardığı şu günlerde Samsung, 2023’e daha sağlıklı ve zinde bir giriş yapmak isteyen herkes için Galaxy Watch5 serisi ile dijital sağlık ve zindeliği yeniden tanımlıyor.   


 
 Serinin temelini oluşturan Samsung'un gelişmiş BioActive Sensörü, yeni nesil dijital sağlık sensörleri alanında öncü bir rol üstlenerek, kullanıcılara beden sağlığı hakkında daha fazla bilgi ve veri sağlıyor. 
 
Gelişmiş BioActive Sensör sayesinde kullanıcılar, üç ayrı sağlık sensörünü verimli bir şekilde birleştiren tek bir çip aracılığıyla genel sağlık ve zindelik durumunu daha iyi takip edebiliyor.    
 
Gelişmiş BioActive Sensörü ile yeni yılda sağlık hedeflerini belirlemek ve takip etmek çok kolay  
 
Galaxy Watch5 serisi, kandaki oksijen oranı, kan basıncı, kalp ritmi ve uyku takibi gibi birçok veriyi aynı anda sunuyor. Vücut Kompozisyonu özelliği sayesinde, iskelet kası ve bazal metabolizma hızı ya da kilo ölçümünün ötesinde, kullanıcıların vücuduna ilişkin daha bütünsel veriler sunuyor. 
 
Kullanıcılar, böylece yeni yıla başlangıç yaparken, düzenli artırabilecekleri hedefler belirleyebilecek ve yönlendirmeye dayalı bir yaklaşımla, ne kadar ilerleme kaydettiklerini kolaylıkla takip edebilecekler.. 
 
Kan basıncı, kalp ritmi ve elektriksel aktiviteyi tespit edebilmenin yanı sıra, her zaman ve her yerde kalp sağlığına ilişkin daha derin bilgilere ulaşabilecekler.    
 
 Galaxy Watch akıllı saatler, kullanıcılara spor merkezlerinde veya kliniklerde yapılan Biyoelektrik Empedans Analizi (BIA) ölçümlerini doğrudan bileklerindeki saatlerle yapabilmek imkanı da sunuyor. 
 
İskelet kasları, bazal metabolizma hızı, vücuttaki su oranı ve vücuttaki yağ yüzdesi gibi önemli ayrıntılar bilgilerine doğrudan ulaşmak mümkün oluyor. 
 
 Yeni yılda ister kilo almak ister kas kütlesini artırmak, ister metabolizmasını hızlandırmak olsun, Galaxy Watch5 ile yapılan BIA ölçümü sayesinde kontrol ve takip süreçleri kolaylaşıyor.   
 
2023’te uyku kalitenizi kontrol altına alın ve verimli uykuyla tanışın  
 
Galaxy Watch5 ve Galaxy Watch5 Pro kullanıcılara, İleri Seviye Uyku Takibi özellikleriyle, yeni yılda uyku kalitesini ve uyku alışkanlıklarını takip etme imkanı da sunuyor. 
 
Kullanıcılar, böylece uyku aşamaları, horlama ve kandaki oksijen seviyeleri gibi verileri rahatlıkla takip edebilecek. Akıllı saatin özel Uyku Koçu, seçilen Uyku Sembolüne göre özelleştirilen aylık program üzerinden kullanıcıların uyku alışkanlıklarını iyileştirmelerine yardımcı oluyor. 
 
SmartThings entegrasyonuna sahip olan ve kullanıcıların uykuya daldığını otomatik olarak algılayan Daha İyi Uyku özelliği ise, diğer bağlı cihazlar için uyku ön ayarlarını etkinleştirerek mümkün olan en iyi uyku ortamını sunabiliyor. 
 
Bunların yanında, Galaxy Watch5'in sunduğu gelişmiş güvenlik koruması, kullanıcılara kendisi veya bir yakını yataktan düştüğünde, gelişmiş düşme algılama uyarıları gönderiyor.  Zorlu bir antrenmanın ardından Galaxy Watch5 serisi, kasların ve vücudun en iyi şekilde toparlanmasını sağlamaya destek oluyor. 
 
Seri, kardiyo yoğunluklu bir antrenmandan 2-3 dakika sonra kalp atış hızı verilerini sunarken, antrenman esnasında kaybedilen ter miktarına göre alınması gereken ideal sıvı miktarını da gösteriyor. 
 
Yeni yılda yürüyüş ve bisiklet rutinlerinizi profesyonelce yönetin
 
Galaxy Watch5 Pro, yürüyüşçülerin ve bisikletçilerin antrenmanlarında 'profesyonel' olabilmelerini sağlıyor. Rotalar özelliğiyle yürüyüşçüler, yürüyüş rotası verilerini kaydedebiliyor, indirebiliyor ve içe aktarabiliyor. 
 
Böylece kullanıcılar, antrenman arkadaşlarına da öncülük edebiliyor. Dahası, yürüyüşçüler GPS, hız ve irtifa bilgilerini içeren GPX özelliğiyle sayesinde gözlerini yoldan ayırmadan yola devam edebiliyor ve titreşimler ve sesli rehber yardımıyla adım adım yol tarifi alabiliyor. 
 
Ek olarak, geri dönüş özelliği sayesinde kullanıcılar rotalarını kaydedebiliyor ve geldikleri rotadan geri dönebiliyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area