Ads Area

Aksesuar kampanyası MediaMarkt’ta başladı

MediaMarkt; mağazalarında mobil uygulamasında ve mediamarkt.com.tr’de başlattığı kampanya kapsamında aksesuar kategorisindeki çeşitli ürünlerde birbirinden farklı fırsatlar sunuyor.
 

19 Aralık’a kadar devam edecek kampanyada kulaklıklarda, hoparlörlerde, klavyelerde ve daha birçok kategoriden teknolojik aksesuarlarda avantajlar sunulacak.   
 
Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, farklı kategori ve fiyatlardan sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında da önemli kampanyalar düzenliyor. 


 
Markanın 19 Aralık tarihine kadar sürdüreceği kampanya kapsamında aksesuar kategorisinde bulunan birçok ürün, fırsatlarla sunulacak.   
 
Müziksiz yapamayanlar için ürünler 
Kampanyalı ürünler arasında MediaMarkt’ın müzikseverler için hayata geçirdiği fırsatlar dikkat çekiyor. 
 
Buna göre hem kaliteli bir müzik dinleme imkanı veren hem de oldukça taşınabilir bir ürün olan Sony SRS-XB23 Extra Bass Bluetooth hoparlör 1.699 TL’den, PHILIPS TAT1207WT Gerçek Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık ise 599 TL’den satılacak.    
 
Seçili klavye ve Mouse’larda kampanyaya dahil 
Kampanyada bilgisayar veya tablet gibi cihazların en çok tercih edilen aksesuarları klavye ve Mouse’lar da yer alıyor. 
 
Buna göre HP 3FV6AA 220 Mouse 299 TL, Logitech K580 Ultra İnce Multi-Device Bluetooth Q Klavye ise 799 TL etiket fiyatıyla satışa çıkıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area