Ads Area

Anker’de Kasım Ayı İndirimlerle Dolu

Hem tüketicilerin hem de markaları yakından ilgilendiren Black Friday dönemi yaklaşıyor. 
 

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker de pek çok kategori ve ürün grubunda Kasım ayı boyunca sürecek sürpriz indirim ve kampanyaları kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. 
 


Değişen alışveriş alışkanlıkları kullanıcıların indirim günlerini daha fazla takip etmesine sebep oldu. 
 
Pandemiden dolayı online alışverişin de yükselişe geçmesiyle birlikte Black Friday gibi indirim dönemlerinin uzunluğu arttı, indirim ve kampanyalar tüketicilerin yüzünü güldürmeye başladı. 
 
Ev teknolojilerinden projeksiyon sistemlerine, güvenlik kameralarından ses deneyimine, kulaklıklardan robot süpürgelere kadar geniş bir yelpazede teknolojileri müşterilerle buluşturarak hayatın her alanına dokunan Anker her yıl Black Friday dönemini rekorlar kırarak geçiriyor. 
 
Geçtiğimiz yıl Kasım ayı boyunca süren indirim döneminde rekorlar kıran Anker, o dönemde yeni satışa sunduğu Soundcore R100 kulaklığını 2 günde 10 binlerce satarak rekor kırmıştı. 
 
Her yıl olduğu gibi bu yıl da rekor kırmaya hazırlanan Anker, pek çok kategoride yüzde 40’a varan indirimleri kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Anker’de indirim ve kampanyalarla dolu olacak Kasım ayı için kullanıcılar şimdiden hazırlıklarını yapmaya başladı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area