Ads Area

Yüksek Performanslı PC Oyunları Şimdi Chromebook'larda

GeForce NOW, Yüksek Çözünürlüklü, 120 FPS PC Oyunlarını, Dünyanın İlk Buluttan Oyun Oynamak için Tasarlanmış Chromebook'lara Aktarıyor.
 
ayrıca, bu hafta 'Warhammer 40,000: Darktide'ı kapalı betada oynayabilirsiniz.  
 


Üst düzey PC oyunları bu GFN Perşembe günü daha fazla cihaza geliyor. 
 
NVIDIA, muhteşem 1600p çözünürlüklü 120Hz+ ekranlara sahip, bulut oyunları için özel olarak tasarlanmış ilk dizüstü bilgisayarlar olan en yeni Chromebook'ları desteklemek adına Google ile birlikte çalışıyor. 
 
14-16 Ekim'de mevcut olan Warhammer 40,000: Darktide kapalı betası da dahil olmak üzere, bu GFN Perşembe, bulutta 11 yeni oyunla fazlaca eğlenceyi bir araya getiriyor. 
 
Yüksek Performanslı PC Oyunları, Şimdi Chromebook'larda 
Google'ın en yeni Chromebook'ları, bulut oyunları için tasarlanan ve GeForce NOW ile gelen ilk Chromebook'lardır. Bu yeni Chromebook'lar (Acer Chromebook 516 GE, ASUS Chromebook Vibe CX55 Flip ve Lenovo Ideapad Gaming Chromebook) yüksek yenileme hızı, yüksek çözünürlüklü ekranlar, oyun klavyeleri, hızlı WiFi 6 bağlantısı ve etkileyici ses sistemi içeriyor. 
 
Bu, Chromebook oyuncularının Fortnite, Genshin Impact ve League of Legends gibi büyük seriler de dahil olmak üzere 100'den fazla ücretsiz oyunu hızlıca oynayabilecekleri anlamına geliyor. 
 
GeForce NOW uygulaması, bu Chromebook'larda önceden yüklenmiş olarak geliyor, böylece kullanıcılar doğrudan oyuna geçebiliyor. Ayrıca, GeForce NOW'daki oyunları doğrudan uygulama rafına sabitleyerek tek bir tıklamayla onları oynamaya geri dönülebiliyor.
 
Dur! Warhammer Zamanı  
Fatshark, oyunculara Warhammer 40,000: Darktide'ı 30 Kasım Salı günü getirmek için binlerce yıl geleceğe atlıyor. Steam'de ön sipariş veren oyuncular, 14-16 Ekim tarihleri arasındaki kapalı beta dönemiyle oyunun tadına erkenden varabilecekler. 
 
 Vermintide 2'nin övülen yakın dövüş sistemini ve çeşitli ölümcül Warhammer 40.000 silahını kullanarak Kaos güçleriyle savaşmak için sanayi şehri Tertium'a gidin. Oyun tarzınızı bir karakter yaratma sistemi ile kişiselleştirin ve pusuda bekleyen dehşetlere bir son vermek için şehrin derinliklerine inin.  
 
Bu hafta eklenen oyunlar:
 Asterigos: Curse of the Stars (Steam’de Yeni Sürüm) Kamiwaza: Way of the Thief (Steam’de Yeni Sürüm) LEGO Bricktales (Steam ve Epic Games’de Yeni Sürüm) Ozymandias: Bronze Age Empire Sim (Steam’de Yeni Sürüm) PC Building Simulator 2 (Epic Games’de Yeni Sürüm) The Last Oricru (13 Ekim’de Steam’de Yeni Sürüm) Rabbids: Party of Legends (13 Ekim’de Ubisoft’ta Yeni Sürüm) The Darkest Tales (13 Ekim’de Steam’de Yeni Sürüm) Scorn (14 Ekim’de Steam ve Epic Games’de Yeni Sürüm) Warhammer 40,000: Darktide Kapalı Beta (14 Ekim, 17:00 ile 17 Ekim 11:00’e kadar Steam’de Yeni Sürüm) Dual Universe (Steam)

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area