Ads Area

XPG, Xtreme Saga Fan Club’ı Duyurdu

Xtreme Saga Fan Club ile birlikte XPG, hayranlarına hem son teknoloji XPG ürünlerini tanıtmak hem de Xtreme Saga hikayesiyle kendine has bir evren yaratmayı amaçlıyor. 
 

Oyuncular, e-sporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, bugün Xtreme Saga Fan Club’ı duyurdu. 
 


Temmuz’da erişilebilir olacak bu yeni program, Xtreme Saga hayranlarının Xtreme Saga topluluğuyla doğrudan bağlantı kurmasına ve blockchain teknolojisi aracılığıyla fandomlarını Metaverse'de sergilemesine olanak tanıyacak bir program olacak.  

Xtreme Saga Evreni 

Xtreme Saga, galakside yayılan zalim bir grupla savaşan Mera ve arkadaşlarının hikayesini anlatan bir bilim kurgu animasyon serisidir. 
 
Modern oyun kültürüne hitap eden ve markanın ürün gruplarını birbirine zengin bir hikayeyle bağlayan evrenin sürekli genişleyen içeriklerini, Xtreme Universe resmi web sitesinde bulabilirsiniz.  
 

Xtreme Saga Fan Club 

Xtreme Saga Fan Club ile birlikte XPG, hayranlarına hem Xtreme Saga hikayesiyle kendine has bir evren yaratmak, hem de son teknoloji XPG ürünlerini bu hikayeyle tanıtmayı amaçlıyor.
 
Programın lansmanını kutlamak için, sınırlı sayıda katılımcıya, sınırlı sayıda Xtreme Saga temalı NFT'ye erişim kazanarak XPG'nin "Meraverse"ine girme fırsatı verilecek. 
 
Bu NFT'ler, salt görüntü temsilinin ötesine geçerek benzersiz bir bağı temsil ediyor. Xtreme Saga’nın fırsat ve ödülleri, yalnızca Fan Club üyelerine özel olarak sunulacak. 
 
Oyun ve sosyal etkileşim alanında yeni teknolojilerle ilgilenen XPG, bu girişimi teşvik etmek için, açılış töreninden elde edilen ETH değerinin tamamını yapılacak çekilişte Fan Club’ın şanslı bir üyesine hediye edecek. 
 
XPG’nin fiziksel ürünleri de dahil olmak üzere çeşitli büyük ödüller Fan Club üyelerini bekliyor. 
 

Xtreme Saga Fan Club Çıkış Tarihi

Xtreme Saga Fan Club Temmuz ayından itibaren resmi olarak erişilebilir olacak. Xtreme Saga Fan Club’a ilk katılanlardan olmak ve daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area