Ads Area

Hp Omen Club’dan bol ödüllü CS:GO turnuvası

HP’nin İstanbul’daki espor merkezi HP OMEN Club, büyük bir turnuvayla oyun severleri bir araya getiriyor. 
 

HP’nin oyunculara özel ürünler üreten markası olan OMEN’in İstanbul’da bulunan espor merkezi HP OMEN Club, pandeminin ardından kapılarını tekrar oyun tutkunları için açtı. 


 
İçerisinde 70 kişiye aynı anda hizmet verebilecek son model bilgisayarlar bulunan HP OMEN Club, ayrı takım odalarıyla espor takımlarına da antrenman yapabilme fırsatı sunuyor. 
 
 Kapılarını yeniden oyun severlere açan HP OMEN Club, bu geri dönüşü kutlamak için ilk topluluk turnuvasını düzenleyeceğini duyurdu. 
 
OMEN Club CS:GO Turnuvası’nda 32 takım Counter Strike: Global Offensive oyununda kozlarını paylaşacak. İlk maçını kazanarak son 16’ya kalan her takımın ödül kazanacağı turnuvanın ilk 3 sırasına ulaşan takımları ise birbirinden güzel ödüller bekliyor. 
 
Toplamda 25 bin TL para ödülünün dağıtılacağı turnuvada, ilk üç takımın her oyuncusu on binlerce lira değerinde HP OMEN ve HyperX’in sevilen oyuncu ekipmanlarını kazanacak. 
 
Ayrıca turnuvanın kazanan takımı 6 Temmuz’da HP OMEN Club’da Cantuğ “Unlost” Özsoy, Tolunay Ören, Ubeka, Karahan ve Marqnue’den oluşan influencer takımıyla şov maçı yapacak. 
 
Eğlenceli anların yaşanacağı şov maçı Unlost’un Twitch kanalından ve Tolunay Ören’in YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak. 32 takımlı OMEN Club CS:GO turnuvasının kayıtları başladı. Takımını kuran herkes 30 Haziran tarihine kadar turnuvanın web sitesi olan omenclubturnuva.com adresinden kayıt olabilir. 
 
Turnuvanın elemeleri 2-3 Temmuz tarihleri arasında online bir şekilde gerçekleştirilecek. Son 4’e kalan takımlar ise 5 Temmuz’da İstanbul’daki HP OMEN Club’da yarı final ve final maçına çıkacaklar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area