Ads Area

Anneler Günü’nde hediyeni MediaMarkt’tan al 3 ay sonra öde

MediaMarkt, Anneler Günü kampanyasını yeni ürün ve ödeme fırsatlarıyla sürdürüyor. Elektroniğin uzmanı olan marka geçtiğimiz günlerde başlattığı kampanyasına yeni ürünleri de dahil ederken 
 

mediamarkt seçili akıllı telefonlarda da ‘Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde’ hizmeti sunuyor. 

 
Tüketiciler, MediaMarkt’ın bu hizmetinden faizsiz ve masrafsız yararlanabiliyor. 
 


 “Ailedeki tüm annelere yakışan hediyeler elektroniğin uzmanı MediaMarkt’ta” diyerek kampanyalarını günler öncesinden başlatan ve herkese uygun hediye alternatifleri sunan MediaMarkt, mevcut kampanyasına yeni ürünleri ve ödeme seçeneklerini de ekledi. 
 
Türkiye genelindeki tüm MediaMarkt mağazalarında, mediamarkt.com.tr’de ve markanın mobil uygulamasında Anneler Günü kampanyası yeni ürünlerle çeşitleniyor. 
 
8 Mayıs’a kadar sürecek kampanyada dikkat çeken ürünler arasında 2.999 TL’den satışa çıkan Huawei GT3 42 mm akıllı saat ve 2.699 Xiaomi Mop Essential robot süpürge bulunuyor. 
 

MediaMarkt Hediyeni şimdi al 3 ay sonra öde! 

 
MediaMarkt’ın Anneler Günü kampanyasında bu ürünlere ek olarak daha birçok ürün bulunurken annesine akıllı telefon almak isteyenlere de özel fırsatlar sunuluyor. 
 
MediaMarkt, seçili Samsung Galaxy Serisi akıllı telefonlarda “şimdi al, faizsiz masrafsız 3 ay sonra öde” fırsatı uyguluyor. 
 
Anneler Günü’nde 3 anneden ikisi elektronik ürün istiyor Elektroniğin uzman markası MediaMarkt, geçtiğimiz yıl annelerin “gerçekten” ne istediğine dair bir araştırma da gerçekleştirmişti. 
 
MediaMarkt’ın Yöntem Research ile düzenlediği ‘Anneler ne ister’ araştırmasının sonuçlarına göre her 3 anneden 2’si (%66) ev işlerinde hayatlarını kolaylaştıracak hediyeler bekliyordu. 
 
Yine her 3 anneden 2’si de bunun elektronik bir alet (%62) ya da küçük ev aleti (%60) olmasını istemişti.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area