Ads Area

Samsung, yeni tablet ailesi “Galaxy Tab S8” ön satış kampanyasında üç hediye birden veriyor

Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü performansa sahip ve en büyük tablet olan Galaxy Tab S8 Ultra’nın da aralarında bulunduğu yeni Galaxy Tab S8 serisinin ön satışı devam ediyor. 
 

Sınırlı sayıdaki ön satışlar kapsamında tabletin modeline ait kılıfı, Bluetooth Mouse Slim (EJ-M3400) ve Samsung Smart Keyboard Trio 500’den (EJ-B3400 ) oluşan üç hediye birden verilecek. Kampanya 31 Mart gün sonuna kadar devam edecek. 
 


 Samsung, geçtiğimiz günlerde tanıttığı ve Galaxy Tab S8 ve S8+’ın yanı sıra seride ilk defa piyasaya sürülen en büyük ekrana ve en güçlü performansa sahip Galaxy Tab S8 Ultra’dan oluşan yeni Galaxy Tab S8 Tablet serisini ön satışa sundu. 
 
Samsung, Galaxy Tab S8 Tablet serisi ön satış kampanyası kapsamında tabletin modeline ait kılıfı, Bluetooth Mouse Slim (EJ-M3400) ve Samsung Smart Keyboard Trio 500’ü (EJ-B3400) hediye ediyor. 
 
sınırlı sayıdaki ön satışlar, 31 Mart gecesi saat 23.59’a kadar Samsung mağazalarında, shop.samsung.com.tr ve yetkili çevrimiçi satış kanalları üzerinden devam edecek. Satın alınan tablet ve hediyeler 1 Nisan 2022 tarihinde teslim edilecek. 
 
Galaxy Tab S8 serisindeki tüm cihazlar, ultra-geniş ön kameralar, üç mikrofonlu yerleşim ve akıllı otomatik kadraj[1] teknolojisiyle profesyonel bir görüntülü konuşma deneyimi sunuyor. 
 
Aynı zamanda kapsamı genişletilen Çoklu Aktif Pencere ve Samsung DeX sayesinde devrim niteliğindeki çoklu görev özellikleri[2], şifre korumalı Hızlı Paylaşım ile de güvenli ve kolay dosya paylaşımı[3] gerçekleştirilebiliyor. 
 
Yeni ve süper hızlı 4nm işlemcinin yanı sıra tabletle birlikte gelen bugüne kadar geliştirilmiş en kusursuz ‘S Pen’, Galaxy Tab S8’in yenilikleri arasında. Tüm bu özellikler en ince ve dayanıklı Armor Aluminum[4] malzemeyle üretilen cihaz gövdesinde bir araya geliyor. 
 
Ayrıca Galaxy Tab S8 serisi, ‘İkinci Ekran’ ve ‘Buds Otomatik Geçiş’[5] gibi özellikler sayesinde diğer Galaxy cihazlarından oluşan ekosistem ile tamamıyla uyum içinde çalışıyor. 
 
 Bir Galaxy tablette bugüne kadar kullanılan en hızlı işlemci olan 4nm çip ile donatılan Galaxy Tab S8 ve S8+, tüm görevlere yetecek RAM ve depolama alanı sağlıyor.
 
 Daha fazlasına ihtiyaç duyanlar ise Galaxy Tab S8 Ultra’nın 12 GB RAM özelliği ve 256 GB depolama alanıyla tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek. 
 
Galaxy Tab S8 Serisi’nde yer alan üç model de isteğe bağlı bir micro SD[6] kart ile 1 TB'a kadar genişletilebilir depolama seçeneği sunuyor. Galaxy Tab S8 serisi aynı zamanda, Wi-Fi 6'nın bant genişliğini ve üst sınır hızını iki katına çıkaran Wi-Fi 6E[7] desteğine sahip Samsung'un geliştirdiği ilk tablet serisi[8]. 
 
[1]Mevcut durumda Samsung Camera, Blue Jeans, Google Duo, Meta Messenger, Google Meet, New Knox Meeting, Microsoft Teams, Cisco Webex Meet, Zoom ile birlikte kullanılabilir. 
 
Otomatik kadraj özelliği sadece ultra geniş ön kamerada kullanılabilir. Otomatik kadraj sadece insanları tanır ve belirli çözünürlükleri ve oranları desteklemeyebilir. Otomatik kadraj özelliği açıkken belirli işlevler kullanılamayabilir. 
 
[2] Bazı uygulamalar Çoklu Aktif Pencere’yi desteklemeyebilir. 
 
[3] Hızlı Paylaşım, Android OS sürüm 10.0(Q) ve One UI 2.1 veya sonraki olan Galaxy akıllı telefonlarda ve tabletlerde mevcuttur. Hızlı Paylaşım özelliğinin kullanılabilmesi için Bluetooth LowEnergy ve WI-Fi bağlantısı gereklidir. Bazı uygulamalar Hızlı Paylaşım’ı desteklemeyebilir. 
 
[4]Ekran, yan tuşlar ve SIM tepsisi hariç tüm metal bileşenlerde Armor Aluminum kaplama kullanılmıştır. 
 
[5]Otomatik Geçiş özelliği, One UI 3.1 veya sonraki Galaxy akıllı telefonlarda ve tabletlerde bulunur. Bazı cihazlar ve uygulamalar Otomatik Geçiş özelliğini desteklemeyebilir. 
Otomatik Geçişi etkinleştirmek için Galaxy cihazları üzerinde kayıtlı bir Samsung Hesabında oturum açılmış olmalıdır. 
 
[6]MicroSD kart ayrı satılır. 
 
Ayrıntılı özelliklerin (Bellek ve İşlemci gibi) kullanılabilirliği pazara ve operatöre göre farklılık gösterebilmektedir.
 
[7]Wi-Fi 6E ağ kullanılabilirliği pazara, ağ sağlayıcısına ve kullanıcı ortamına göre farklılık göstermektedir. En iyi düzeyde bağlantı gerektirir. Wi-Fi 6E yönlendiricisi gerekmektedir, bu özellik henüz Türkiye’de aktif değildir.
 
[8]Quick Share açıkken, cihazlarda ölçülen Wi-Fi 6E için çift hız. Galaxy Tab S7'deki (Wi-Fi 6) hız ile karşılaştırılmıştır. 
 
Gerçek bant genişliği ve hız, pazara, operatöre ve kullanıcı ortamına göre değişebilir. GalaxyTab S8, Tab S8+, Tab S8 Ultra, S22, S21 Ultra ve Z Fold3 dâhil olmak üzere One UI 2.1 veya üstünü çalıştıran cihazlarda kullanılabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area