Ads Area

Yenilikçi Hizmetler ve Özel Kampanyalarla Mobil Alışverişte “Extreme” Kolaylık

Türkiye’nin bir numaralı teknik spor markası SPX’in (Sport Point Extreme) yeni mobil uygulaması yayınlandı! 
 

SPX mobil uygulaması ile kullanıcılar, dünyaca ünlü markaların en yeni koleksiyon ve ürünlerine ulaşabilecek; uygulamaya özel kampanyalardan ve “Extreme Kargo” gibi yenilikçi hizmetlerden yararlanabilecek. 
 


Türkiye’de extreme sporların gelişmesi ve outdoor giyim trendinin yaygınlaşmasına öncülük yapan SPX, kullanıcılarına sunduğu hizmetlere bir yenisini ekledi. 
 
SPX; yenilikçi hizmetler ve özel kampanyalar sunan yeni mobil uygulaması ile kullanıcılarına spx.com.tr’de ve SPX mağazalarında sunduğu alışveriş deneyimini yaşatmayı hedefliyor. 
 
Dünyaca ünlü markaların en geniş ve özel koleksiyonlarını barındıran SPX, son dönemde e-ticaret alanında yaptığı yatırımları yeni aplikasyonu ile taçlandırıyor. 
 
E-ticaretin perakende cirosu içindeki payını yaklaşık yüzde 300 artırmayı başaran ve online büyüme ivmesini yeniliklerle geliştirmeye devam eden SPX, inşa ettiği dijital ekosistemi mobil uygulama ile genişletiyor. 
 
 Mobil uygulamaya özel ayrıcalıklar 
Kullanıcılar, spx.com.tr’de ve SPX mağazalarında yaşadıkları alışveriş deneyimini artık yeni uygulama üzerinden daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecekler. 
 
SPX APP’e özel kampanyalardan da yararlanabilecek; yaptıkları alışverişlerde kazandıkları %22’ye varan para puanları aynı zamanda uygulama üzerinden yaptıkları alışverişlerde harcayabilecekler.  
 
Extreme Kargo ile aynı günde teslimat 
SPX’in mobil uygulama ile hayata geçirdiği yenilikler arasında, yapılan alışverişlerin kargosunun aynı gün içerisinde teslim edilmesini sağlayan Extreme Kargo hizmeti de bulunuyor. 
 
SPX, ilk aşamada İstanbul’da hayata geçirilen Extreme Kargo hizmetinden Ankara ve İzmir’de yaşayan müşterilerin de faydalanabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. 
 
Evden hızlı iade servisi de geliyor 
Müşteri deneyimini her şeyin üzerinde tutan SPX, Extreme Kargo’nun yanı sıra iade süreçlerini iyileştirecek “Extreme Servis Hızlı İade” hizmeti üzerinde de çalışıyor. 
 
SPX, hayatı kolaylaştıracak bu hizmet sayesinde iade edilmek istenen ürünleri müşterilerin kargo firmasına gitmesine gerek kalmadan evlerinden almayı hedefliyor. 
 
SPX, hem online alışveriş hem de fiziksel mağaza yatırımlarına bütüncül omnichannel stratejisiyle hız kesmeden devam etmeyi planlıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area