Ads Area

American Express kredi kartları ile CepPOS’ta hızlı ve güvenli ödeme almak artık mümkün

Garanti BBVA CepPOS, hızlı ve güvenli ödeme aldığı kartlar arasına Türkiye’de ilk kez American Express logolu kredi kartlarını ekledi. 
 

Dijital ödeme sistemlerinde yenilikçi çözümleriyle üye işyerlerinin hayatını kolaylaştırmaya devam eden Garanti BBVA, Android cep telefonlarını temassız POS cihazına çeviren CepPOS uygulamasında yeniliklere devam ediyor. 
 
Garanti BBVA CepPOS sahibi üye iş yerleri; POS cihazlarının kurulum ve bakımına gerek kalmadan, mobil cüzdanlardan ve temassız kartlardan hem temassız işlem limitine kadar şifresiz hem de 350 TL temassız ödeme limiti üzerindeki alışverişler için şifreli işlem kabul edebilecek. 


 
Bu sayede tüm kartlardan ve tutar fark etmeksizin işlem gerçekleştirebilecek. 
 
Üye iş yerlerinin hayatını kolaylaştıran CepPOS uygulamasının kullanılabilmesi için iş yerleri tarafından cep telefonlarına indirilmesi ve Garanti BBVA üye iş yeri olunarak Garanti BBVA internet şifresiyle üye girişi yapılması yeterli oluyor. 
 
Erişimi ve kullanımı çok kolay ve güvenli olan CepPOS uygulaması, üye iş yeri sahibi tarafından kurulum beklemeksizin telefona indirildiği an kullanılabiliyor ve üye iş yeri sahiplerinin tanımladığı çalışanlar da ödeme alabiliyor. 
 
 Maliyeti düşük ve temassız ödeme kabul eden uygulamalar, 2 milyondan fazla esnafa güvenli bir alternatif oluyor. Diğer taraftan tüketicilerin ödeme konusundaki alışkanlıkları da değişiyor. 
 
Temassız işlem adedinin 2021 yılında bir önceki yıla göre iki katına çıkmış olması da bunu gösterirken, Garanti BBVA CepPOS bu açıdan pazarın ihtiyacına çözüm sunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area