Ads Area

Millenicom’da Taahhütsüz paketler ve 200 Mbps hızda ev interneti

Alternatif telekom şirketi Millenicom, Türkiye’deki iki ana yerleşik operatörün altyapısını kullanarak taahhütsüz internet paketleri sunan ilk servis sağlayıcı oldu. 
 

Farklı altyapılara özel avantajlar da sağlayan Millenicom, 200 Mbps’ye varan hızda fiber internet paketini de hizmete sundu. SOCAR Türkiye’nin alternatif telekom sektörüne öncülük eden iştiraki Millenicom, Türkiye’de bulunan her iki ana yerleşik operatörün altyapısını kullanarak, taahhütsüz internet paketleri sunan ilk servis sağlayıcı oldu. 
 


Böylece ev internetini herhangi bir söz vermeden, dilediği süre boyunca kullanma özgürlüğü isteyen kullanıcılar; yaşadıkları bölgede hangi altyapı olursa olsun 89,90 TL’den başlayan avantajlı taahhütsüz paketleri tercih edebilecekler. 
 
Farklı altyapılara özel avantajlar da sağlayan Millenicom, yeni 200 Mbps hızında yüksek hızlı fiber internet paketini de hizmete sundu. 
 
Kullanıcılar Milleni.com.tr adresi üzerinden mevcut altyapılarını sorgulayarak, tüm altyapılara ve ihtiyaçlara özel en uygun paketleri seçerek başvuru yapabilecekler. Farklı bir operatörden geçiş yapmak isteyen abonelerin 200 TL’ye kadar taahhüt cayma bedeli Millenicom tarafından karşılanacak. 
 
HAYATI KOLAYLAŞTIRAN HİZMETLER MİLLENİCOM DÜNYASINDA 
Yerleşik operatörlerle aynı hizmeti daha avantajlı fiyatlarla sunduklarını söyleyen Millenicom Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, her ihtiyaca yanıt vermek üzere ürün çeşitliliğine yatırım yaptıklarını belirterek şunları söyledi: “Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırma hedefiyle ihtiyaçlarını ve taleplerini yakından takip ediyoruz. 
 
Pandemi döneminde temel bir ihtiyaç haline gelen yüksek hızlı ev internetini uygun fiyatlarla kullanmak isteyen aboneler, seçme özgürlüğüne sahip olmak istiyor. Biz de bu ihtiyaca yanıt vermek için 200 Mbps hızında fiber internet paketimizi hizmete sunduk. 
 
Aynı zamanda taahhütlü paketlerimizin yanı sıra taahhütsüz paketlerimizin kapsamını genişleterek bir ilke imza attık. Artık müşterilerimiz, yaşadıkları yerdeki altyapı hangisi olursa olsun, fiber hızında interneti taahhüt vermeden, özgürce kullanabilecekler.”  
 
HER İHTİYACA ÖZEL İNTERNET PAKETLERİ 
Millenicom, sektördeki 20 yıla yakın tecrübesi ve Türkiye’nin en büyük endüstriyel holdingi SOCAR Türkiye’den aldığı güçle, 300 bine yakın müşterisine kaliteli internet hizmeti sağlıyor. 
 
Türkiye’deki tüm internet servisi sağlayıcıları ile aynı altyapıyı kullanarak her ilde hizmet veren Millenicom, sektördeki yerini SOCAR Türkiye’nin yenilikçi vizyonu ile müşteri memnuniyetine, dijitalleşmeye ve ürün çeşitliliğine yaptığı yatırımlarla farklılaştırıyor.
 
Fiber hızında kotasız ev internetini uygun fiyatlarla, taahhütlü ve taahhütsüz seçeneklerle, sade ve kolay anlaşılır paketler halinde sunuyor. 
 
7/24 hizmet veren çağrı merkezi ve WhatsApp destek hattı, pek çok işlemi online yapma kolaylığı ve mobil aplikasyonu ile müşterilerinin internet kullanma deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor. 
 
Millenicom, müşteri memnuniyetini ölçen ilk ve tek yarışma A.C.E Awards 2020’de iletişim sektöründe Gold ödülünün de sahibi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area