Ads Area

Trendyol’un ramazan kampanyası başladı.

Ramazan hazırlıkları Trendyol’un özel fırsatlarıyla tamamlanıyor 
 

Trendyol’un ramazan kampanyası başladı. 7 Nisan’da sona erecek ramazan kampanyasında yüzbinlerce üründe dev indirimler ramazan hazırlıklarına başlayanları bekliyor. 
 


Trendyol, ramazan ayı için hazırlıklara başlayanlara özel kampanyasını başlattı. Kampanyada binlerce marka ve yüzbinlerce üründe özel fırsatlar Trendyol müşterilerini bekliyor. 
 
Ramazan paketleri, süpermarket ürünleri, sahur ve iftar sofraları için hazırlık ve sunum ürünleri, mutfak gereçleri, ramazan ayı için aranan her şey Trendyol’un kampanyasında yerini aldı. 
 
Trendyol ramazan kampanyasında, süpermarkette yüzde 15, küçük ev aletlerinde yüzde 5, ev gereçlerinde yüzde 50, hazırlık ve sunum ürünlerinde yüzde 25, ev tekstilinde yüzde 25 varan indirimler sunuluyor.  
 

Ramazanda İyilik Vakti ihtiyaç sahiplerine destek 

Ramazan hazırlıklarını sürdürenler aynı zamanda Trendyol'un Ramazanda İyilik Vakti hareketi ile ihtiyaç sahiplerine de destek olabiliyor. 
 
Harekete özel hazırlanan gıda paketlerini satın alarak yardımda bulunabiliyor. Bağışlanan paketler Türk Kızılay iş birliğinde Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Ads Area