Ads Area

AppGallery’den Garanti BBVA Mobil hediye çekilişi

HUAWEI, Türkiye’ye özel lokal uygulamaları hızla resmi uygulama mağazasına katarak tüm kullanıcılar için benzersiz bir kullanım deneyimi yaratmayı sürdürüyor. 
 

Bu kapsamda altyapısı HUAWEI Mobil Servisler’e uyumlu hale getirilerek Kasım ayında AppGallery’deki yerini alan Garanti BBVA Mobil uygulaması, kullanıcılara çok değerli ürünler içeren bir çekiliş kazanma fırsatı sunuyor. 
 


HUAWEI, hem popüler küresel uygulamaları hem de kullanıcıların sevdiği kaliteli yerelleştirilmiş uygulamaları AppGallery’ye dahil ederken, kullanıcılarının faydalanabilmesi için hediye çekilişleri yapıyor. 
 
12 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında AppGallery üzerinden Garanti BBVA Mobil uygulamasını ilk kez indiren kullanıcılar birbirinden değerli hediyeleri kazanma şansı yakalıyor. 
 
Uygulamayı yükleyen kullanıcılar arasında yapılacak çekilişte kazanan 15 kişi Huawei P40 Pro akıllı cep telefonu, diğer 15 kişilik grup ise Huawei FreeBuds Pro tam kablosuz Bluetooth kulaklık kazanacak. 
 
Çekiliş sonuçları 27 Mayıs tarihinde AppGallery üzerinden duyurulacak. 
Huawei marka haricindeki cihaz kullanıcıları, her türlü Android cihaz üzerinde çalışabilen AppGallery uygulama mağazasını yükleyerek, sonrasına Garanti BBVA Mobil uygulamasını yükleyerek de çekilişe katılabilirler.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area