Ads Area

Publishme ile dünyaca ünlü markalar oyun dünyasını fethediyor

Publishme, dünyanın en büyük markalarını oyun dünyasına kazandırmaya devam ediyor. 
 

Şubat-Mart 2021 döneminde hayata geçirilen turnuvalar, canlı yayınlar, influencer iş birlikleri ve sosyal medya projeleri ile Publishme, oyunun olduğu her yerde markalara değer katıyor.  
 
Publishme ve Gamify iş birliğiyle: Corsair Fortnite Turnuvası 


22 Şubat tarihinde gerçekleştirilen Corsair Fortnite Turnuvası, 5 saate yakın bir sürede 480 oyuncuyu aynı oyunda buluşturdu. Publishme ve Gamify öncülüğünde düzenlenen turnuvaya ilişkin tüm içerikler toplam 242 bin oyuncuya ulaştı. Turnuvanın şampiyonlarını bekleyen Corsair imzalı ürünler rekabetin zirveye ulaşmasına sebep oldu. 
 
Batuhan Büyükakkan’ın sunumuyla: Monster Fortnite Turnuvası 
-10 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen Monster Fortnite Turnuvası toplam 2.500’den fazla oyuncunun katılımıyla gerçekleşti. Etkinlik boyunca Monster imzalı tüm içerikler 1.2 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Monster Fortnite Turnuvası’na dair sadece Gamify Discord’unda yapılan paylaşımların sayısı 6 bine yaklaştı. 
 
Batuhan Büyükakkan’ın sunumuyla gerçekleşen final yayını 28 binin üstünde sosyal medya etkileşimi aldı. Toplam 3 saati bulan turnuva yayınları sonunda başarılı olan oyuncular Monster oyun aksesuarlarının sahibi oldu.  
 
MSI, KFC Türkiye ve Razer Gold ile Sevgililer Günü Özel Yayını 
Publishme, 14 Şubat’a özel gerçekleştirdiği Sevgililer Günü Özel Yayını ile sadece sevgilileri değil markaları da buluşturdu. MSI, KFC Türkiye ve Razar Gold’un sponsorluğunda gerçekleştirilen canlı yayında izleyiciler KFC ile doydu, Razer Gold ödülleri ile MSI gaming bilgisayarlarından sürükleyici bir oyun serüvenine yelken açtı. 
 
Hem GamifyTR hem de Ceren (LunaSpia) Pektaş’ın Twitch kanalında toplam 6 saat boyunca gerçekleşen canlı yayınlar, Boğaç (Educatedear) Soydemir, Ece (napıyoruzbizki) Erkan, Yağmur (Cathazel) Jade, Irmak (Hallian) Kandemir ve İzel (IzelOutra) Güler’in katılımıyla gerçekleşti. 
 
Yayıncıların sadece Instagram hikayeleri 200 binin üzerinde görüntüleme alırken canlı yayını 100 binden fazla kişi izledi.  
 
KFC Gaming TR, oyuncuların olduğu her yerde! 
 KFC Türkiye, Publishme iş birliğiyle KFC Gaming sosyal medya hesaplarını Türkiye’ye taşıdı. 
 
TikTok’tan Discord’a, Spotify’dan Twitch’e kadar oyuncuların olduğu her noktada sıradışı etkinlikleri ve içerikleriyle oyunculara dokunan KFC Gaming TR, sürpriz hediyelerle oyun tutkunlarının karşısına çıkıyor. 
 
 KFC Gaming TR hesaplarında, oyun dünyasından gelişmeler, video içerikler, fenomenler ile özel projeler ve KFC oyun menüsü hediyeleri oyuncularla buluşmaya devam ediyor. 
 
Bununla birlikte bu hesaplarda takipçiler, önemli e-spor müsabakalarını, Türk oyuncuların global arenadaki mücadelelerini ve büyük oyun etkinliklerini takip edebiliyor. KFC Gaming TR sosyal medya hesaplarına bu linkten ulaşabilirsiniz. 
 
Publishme Hakkında: 
Publishme, oyun şirketlerinin, yayıncıların ve markaların ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle iş geliştirmeden pazarlamaya, yerelleştirmeden prodüksiyona kadar pek çok alanda değer odaklı hizmetler sunan Türkiye’nin öncü publishing ajansıdır. 
 
Başta Supercell, Activision, Blizzard, Garena ve MY.Games olmak üzere Publishme, Türkiye ve MENA bölgesinde dünyanın en büyük oyun yayıncılarının 1 numaralı destekleyicisidir. 
 
Publishme, yayıncılara verdiği hizmetlerin yanı sıra markaları da hedefledikleri oyuncu kitlesiyle buluşturmak için yaratıcı projeler geliştirir. 
 
360 derecelik bir iletişim stratejisi ile çalışmalarına hayat veren Publishme, markaların oyun üzerine kurulu tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumludur.

Ads Area