Ads Area

XPG de %35’e varan indirim

XPG’ye olan sevgilerini gösteren oyuncular birbirinden güzel ödüller ve seçili ürünlerde %35’e varan indirimler kazanma şansı yakalı
 

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, Sevgililer Günü yaklaşırken oyuncular için bir indirim kampanyası ve yarışma başlattı.
 
10 Şubat’ta başlayan yarışma 10 Mart 2021’de sona erecek. XPG Pazarlama Direktörü Evelyn Liu markanın kampanyası hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti, 
 
"Sevgililer Günü’nün ruhu çerçevesinde biz de dünyanın her yanındaki kullanıcılarımıza sevgilerini ve desteklerini bizden esirgemedikleri için teşekkür etmek istedik. 


 
Düzenlediğimiz yarışmayla da XPG’ye olan sevgilerini sosyal medyadan gösteren kullanıcılarımız şahane ödüller kazanma şansını elde edecekler.” 
 
Aralarında Apple iPhone 12 Pro, XPG GAMMIX S50 Lite SSD, XPG SPECTRIX D50 DDR4 RAM, XPG SUMMONER oyuncu klavyesi, XPG PRIMER oyuncu faresi, XPG PRECOG oyuncu kulaklığı, ADATA SC680 ve ADATA SE770G taşınabilir SSD ile ADATA HD770G taşınabilir hard diskin olduğu pek çok harika ödül yarışma kapsamında oyunseverlerin olacak. Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler ise çok basit: 
 
XPG’yi Instagram’da takip etmek XPG ürünüyle çekilmiş yaratıcı bir fotoğraf çekip #LoveXPG ve #XPG etiketleriyle Instagram’da paylaşmak Paylaşımın bağlantısını iletişim bilgileriyle birlikte https://event.adata.com/lovewithXPG/tr/ adresindeki 'Fall in Love with XPG' kampanya sitesindeki formu doldurarak göndermek: 
 
Katılımcılar arasından rasgele seçilecek kazananlar 31 Mart 2021 tarihinde kampanya sitesinden duyurulacak. Kampanyaya Türkiye’den ve AB üyesi ülkelerden katılmak mümkün. XPG bu etkinlikle birlikte bir de indirim kampanyası başlatıyor. 
 
Bu indirim kampanyasıyla seçili ürünlerde %35’e varan indirim avantajları kullanıcıları bekliyor. S50 Lite Gen4 SSD İkili alımda %35 indirim XPG Summoner Klavye %35 İndirim Invader Oyuncu Kasası %6 İndirim

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area