Ads Area

Samsung bie alana 2.si Sevgililer Günü kampanyası

samsung 14 Şubat Sevgililer Günü’nde siz de sevgilinize “aşkımızın nabzı da ritmi de yerinde” mesajını vermek istiyorsanız, 
 

Samsung’un Galaxy Watch3, Galaxy Watch Active2 ve Galaxy Buds+ ürünlerinde başlattığı kampanya tam size göre. “1 alana 2’incisi yüzde 50 indirimli” fırsatı ile sahip olabileceğiniz bu ürünlerle hem aşkınızı hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz. 
 
2021 yılının ilk özel günü olan 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Samsung’un bu anlamlı güne özel başlattığı “1 alana 2’incisi yüzde 50 indirimli” kampanya fırsatı ile hem sevgilinizi hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz. 


 
15 Şubat’a kadar geçerli kampanya kapsamında Galaxy Watch3, Galaxy Watch Active2 veya Galaxy Buds+ ürünlerinden birini satın almanız durumunda, ikinci Galaxy Watch3, Galaxy Watch Active2 veya Galaxy Buds+ ürünlerinden birine yüzde 50 indirim fırsatıyla sahip olabilirsiniz. 
 
İndirimden, kampanyaya katılan tüm fiziki ve online satış noktalarında (Samsung bayileri ve 3. taraf fiziki satış noktaları dahil) yapacağınız alışverişlerde faydalanabilirsiniz.  
 
Galaxy Watch3: Sevgilinizin şık bir saatten beklediği tüm özellikler bir arada 
Galaxy Watch3, sevgilinizin hem tüm gün kullanabileceği kadar rahat hem de lüks bir saatteki işçilik özelliklerini içinde barındırıyor. Zamansız bir tasarıma sahip bu saat, paslanmaz çelik ve yüksek kalite deri gibi birinci sınıf malzemelerle üretildi. 
 
Galaxy Watch3 ayrıca, tasarımı fonksiyonla birleştiren önceki saat modellerindeki popüler dönen çerçeveye de sahip. Sevgiliniz çerçeveyi çevirdiğinde, widget’lar arasında kolayca geçiş yapabilir, uygulamaları açabilir ve bildirimler arasında gezinebilir. 
 
Bunlara ek olarak saatin kadranını kişisel tarzına mükemmel şekilde de yansıtabilir. Galaxy Store'da 80.000'den fazla saat kadranı arasından seçim yapabilir veya kendi tasarımını kullanabilir. Bu özellikleriyle sevgilinize şıklık katan Galaxy Watch3 onun yaşamını kolaylaştıracak birçok özelliği de sunar. 
 
Örneğin Galaxy Watch3 günlük aktivite takibinde yeni deneyimler sağlar. Kandaki oksijen (SpO2) özelliği, fitness koçluğu ve aktivite takibi için zamanla oksijen doygunluğunu ölçer ve izleyebilir. 
 
Galaxy Watch3 ile diğer Galaxy cihazlar arasındaki kesintisiz uyum, mobil deneyimleri de güçlendirir. Sevgiliniz hem mesajlar hem de görüntüler için otomatik cevaplama seçeneklerini ayarlayabilir, his ifadeleri ve fotoğrafları doğrudan bileğinde kolayca görüntüleyebilir.  
 
Galaxy Watch Active2: Sevgilinizin tarzına yakışacak akıllı şıklık 
Günümüzde akıllı saatler özelliklerinin yanında şık tasarımlarıyla da artık hayatın ve kişisel stilinizin ayrılmaz birer parçası. Sevgiliniz Galaxy Watch Active2’nin dijital kadranını kıyafetine göre ayarlayabilir, şıklığından ödün vermeden, stiline ve ruh haline uygun bir saat kadranıyla bildirimlerini ve günlük fiziksel aktivitelerini rahatça takip edebilir. 
 
Öyle ki sevgiliniz o gün için seçtiği kıyafetlerin bir resmini çektiğinde Galaxy Watch Active2, uyumlu bir saat kadranını kendisine hemen sunar. Galaxy Watch Active2 hem vücut hem de zihin sağlığınıza da özen gösteren bir saat. 
 
Sevgiliniz bu saatin stres takip özelliğini kullanıp önerilen rehberli nefes egzersizlerini uygulayarak stresini üzerinden atabilir. Bileğe mükemmel oturan kavisli bir tasarımın arka yüzünde yer alan sekiz foto diyota sahip Galaxy Watch Active2 ile sevgiliniz sağlığını hiç olmadığı kadar kolaylıkla takip edebilir. 
 
Saatin sağlık takibi özelliği, sevgilinizin nabzını kontrol altında tutar ve normal seviyelerin üzerine çıkması veya altına düşmesi durumunda bir uyarı gönderir.  
 
Galaxy Buds+’ın stüdyo kalitesindeki sesi aşkınıza ritim katar 
Zengin tizler ve derin baslarla AKG ses kalitesi sunan 2 yönlü hoparlörleri, yüksek netlikte telefon görüşmeleri için uyum sağlayan 3 mikrofonlu sistemi ve uzun saatler yeten piliyle seçkin bir dinleme deneyimi sunan Galaxy Buds+, sevgilinizin yanından ayırmayacağı bir hediye olmaya aday. 
 
Tıpkı aşkınız gibi doğal bir ses deneyimi yaşatan bu kablosuz kulaklık sayesinde müziğin ve videoların en küçük detaylarını bile yakalamak mümkün. 
 
Kullanıcının sesini yakalayan ve arka plan gürültüsünden koruyan yenilikçi 2 dış mikrofonla Galaxy Buds+ benzersiz, yüksek netlikte konuşma deneyimi sunar. 
 
Kulaklığın 3 mikrofonlu sistemi de kullanıcının sesini dikkat dağıtıcı gürültülerin üzerinden duyurmasını sağlar ve görüşme sırasındaki çevresel sesleri engeller. 
 
Bu kablosuz kulaklık ile sevgiliniz etrafında olup bitenin farkında olmak ve bağlantıda kalmak için dış dünyanın ne kadarını duyacağına kendisi karar verir. 
 
Üstelik uzun saatler yeten pil gücü sayesinde tek bir şarjla 11 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebilir. Ne zaman şarj etmesi gerektiğini anlamak için kulaklıklarda ve şarj kutusunda kalan pil gücünü akıllı telefonundan kontrol edebilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area