Ads Area

Techno Mobile Spark 6 Türkiyede

Yapay zeka destekli dörtlü kamerası, Bluetooth çoklu ses paylaşımı özellikleriyle eğlencenin aracı #SPARK6 şimdi Türkiyede 
 
Spark 6, yalnızca son teknolojinin sağladığı güçlü özellikleri ile değil, aynı zamanda uygun fiyatı ile de dikketleri çekiyor. 
 
Spark 6, önceki modeline kıyasla sahip olduğu yeni altı adet güncelleme ile fotoğraf etkileşimini bir sonraki seviyeye taşımaya hazırlanıyor.  


 
“SPARK 6” Öne Çıkan Özellikleri: Daha Büyük Ekran, Daha Fazla Heyecan 
TECNO Spark 6, yalnızca donanım özelliklerini değil, 6.8" Nokta Etkileşimli yüksek çözünürlüklü ekran ile harici özelliklerini de geliştirerek kullanıcı deneyimini büyük ölçüde ileri taşıdı. Bu ekran, tam ekranda oyun oynama ve başka hiçbir şeye benzemeyen bir sosyal deneyim sunmayı hedefliyor. 
 
Şık, sade ama cesur bir tasarıma sahip olan SPARK 6’nın renkli, rahat kavramalı arka kapağı, Okyanus Mavisi, Kuyruklu Yıldız Siyahı, Dinamik Turuncu ve Dumanlı Menekşe renk seçeneklerine sahiptir. 
 
Etkiyi Dörde Katla 
Güçlü Yapay Zeka kullanan SPARK 6’nın öne çıkan en önemli özelliği, % 95 tanıma oranıyla 18 farklı sahneyi tanıyabilen Yapay Zeka Sahne Algılama ile donatılmış 16MP yapay zeka destekli dörtlü kamerasıdır. 
 
Cihazın lensi ve yüksek çözünürlüklü görüntülerin akıllıca işlenmesi, düşük ışık senaryolarının her zamanki kadar büyüleyici olmasını sağlar. 
 
SPARK 6'nın dörtlü lensi yalnızca yüksek tanımlı portre ve makro fotoğraflar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda videolarda kullanıcılara akıllıca uyum sağlayan 'Video Güzelleştirme', 'Yapay Zeka Güzellik Modu', 'Yapay Zeka Vücut Şekillendirme' ve 'Artırılmış Gerçeklik Etkileşimi' gibi özelliklerle daha da geliştirilir, yüzler ve istenen görünüm için tam özelleştirmeye izin verir. 
 
Daha Fazla İndir, Daha Az İçerik Sil 
Günümüzün dijital sosyal deneyiminin sürekli evrimi ile depolama ve güvenlik her zamankinden daha önemli hale geldi ve bu konu kullanıcıların dijital platformlara nasıl etkileşim kurduğu, nasıl bağlandığını ve katkıda bulunduğunu doğrudan etkiliyor. 
 
SPARK 6, cihazın iki versiyonunda da geliştirilmiş 4GB RAM ile en son depolama ve hafıza çözümlerini sunar - 64GB ve 128GB depolama seçenekleri ile her zamankinden daha fazla resim, müzik, video ve dosya depolamaya imkan tanır.  
 
Müthiş Hıza Hazır Olun 
Güçlü G70 Sekiz çekirdekli işlemci çipi, işlem hızlarını% 60'a kadar artırabilir ve genel performansı% 26 artırabilir - çoklu görev ve yoğun oyunlarla kolaylıkla güç sağlar.  
 
Her Görüntülü Aramaya Keyifle Cevap Verin 
Farklı cilt tonu efektlerine akıllıca uyum sağlayarak ve hem ön hem de arka kamerada görünümünüzü rötuşlayarak video görüşmeleri ve video çekimi için özelleştirilmiş yüz güzelleştirme için özel olarak tasarlanmıştır.  
 


 
SPARK 6, aynı anda birden fazla kablosuz Bluetooth kulaklığı bağlayabilen yeni Bluetooth Çoklu Ses Paylaşımı özelliği ile sosyal bağlantıyı bir adım öteye taşıyor, kullanıcıların sesli içerikleri arkadaşları ve aileleriyle dinlemesini ve izlemesini sağlıyor. 
 
Çoklu paylaşım ve çoklu müzik akışını yöneten uzaktan kumandanızı bulmak için Bluetooth Çoklu Ses Paylaşımı'nın açılması yeterlidir - artık keyfinizi herkesle paylaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area