Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

Casper Excalibur oyun bilgisayarı ile Microsoft ve Xbox dünyasını keşfet

Oyun teknolojilerilerinin öncü markaları Excalibur ve Microsoft; oyun severleri yüksek performans ve kesintisiz oyun keyfi ile buluşturmak için güçlerini birleştirdi. 
 

Tüm Windows 10’lu Excalibur oyun bilgisayarları, 100’ün üzerinde yüksek kaliteli oyuna sınırsız erişim sağlayacağınız 1 aylık Xbox Game Pass üyeliği içeriyor. 


 
Birbirinden farklı konfigürasyon seçenekleriyle tamamen ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz oyun bilgisayarı Excalibur ile oyunlarınızı en yüksek hız ve performansta oynayabilirsiniz. 
 
Performans gerektiren oyunları en üst seviyede, en kaliteli şekilde oynayabilmeniz için bilgisayar donanımınız kadar orijinal Windows 10 kullanımı da çok önemli. Orijinal olmayan işletim sistemi kullanımlarında, oyunun takılması ve kesintiye uğraması oldukça rastlanan bir durumdur. 
 
Oyuncuların oyun performansını en üst düzeyde deneyimlemeleri için orijinal Windows 10’lu bir oyun bilgisayarı çok önemli bir rol alıyor.
 
Orijinal Windows 10 Kullanmanın Önemi: 
Orijinal Windows 10 kullanımı olası güvenlik riskleri de en aza indirir çünkü Windows 10’la gelen yerleşik güvenlik sistemleri ile bilgisayar koruma altında olur. Böylece kimlik, şifre ve tüm kişisel bilgileriniz korunur. 
 
Orijinal Windows 10 işletim sisteminin oyuncular için bir diğer önemli tarafı ise Xbox Game Pass servisinin ve oyunlarının kullanımı. Orijinal Windows 10’lu Excalibur oyun bilgisayarları ile oyun performansı kesilmeden, yarıda kalmadan oyun oynanabiliyor. 
 
Microsoft Xbox Game Pass: 
Xbox Game Pass, Windows 10 işletim sistemi üzerinde kullanabileceğiniz bir oyun servisi. 100’den fazla oyuna aylık üyelik ile sınırsız erişim sağlayan Xbox Game Pass ile her zevke uygun oyunları deneyimleyebileceksiniz. 
 
Tüm Excalibur oyun bilgisayarlarında 1 ay boyunca ücretsiz kullanma imkânı olan Game Pass ile her ay yeni oyunlarla tanışabilir ve özel indirimler ile birlikte, en güncel oyunları anında oynama fırsatı bulabileceksiniz. 
 
Excalibur oyun bilgisayarı ile birlikte Xbox Game Pass üyeliğinizi ücretsiz olarak başlatabiliyor, 1 ay boyunca tamamen ücretsiz şekilde bu servisten yararlanabiliyor ve içeriğindeki oyunları ücretsiz şekilde oynayabiliyorsunuz. 
 
En popüler oyunlar: 
En gündelik oyunlardan, yeni nesil oyunlara kadar birçok seçenek sunan Xbox Game Pass ile yeni favori oyununuz keşfedebilir, yeni Xbox oyunlarını yayınlandıkları gün oynama fırsatı bulabilirsiniz. 
 
Windows 10 PC oyunları için en iyi platformu sunan Xbox ile Flight Simulator, Forza Motorsport 7, Gears 5, Sea of Thieves, Halo gibi oyun dünyasının en popüler oyunlarını deneyimleyebilecek, Excalibur bilgisayarlarının performansı ile de rekabet dünyasında bir adım önde olacaksınız.  
 
Excalibur Oyuncular için Tasarlandı 
En yüksek performansa ve hıza sahip olmak isteyen oyun tutkunları için tasarlanan Excalibur ürünleri; Intel 10.Nesil işlemcileri, en yeni NVDIA ekran kartı seçenekleri ve RGB klavyeleri ile en son teknolojileri oyuncularla buluşturmaya devam ediyor. 
 
Ekran teknolojileri alanında öne çıkan 144 Hz/240Hz ekran ve yenilenme hızı seçenekleri ile de yenilenen Excalibur ailesi oyunculara maksimum performans, üst düzey gerçeklik algısı ve kesintisiz oyun keyfi vadediyor. 
 


 
Yeni nesil oyunlarda güçlü performans sağlayan Excalibur oyun bilgisayarları dahili Xbox Game Pass aboneliği ile beraber zengin bir oyun kütüphanesine ücretsiz erişim olanağı sağlıyor. 
 
Siz de oyuncular için oldukça kullanışlı bir seçenek olan Excalibur bilgisayar modelinizi yaratabilir ve içeriğinde hangi donanımların olması gerektiğini Casper’ın web sitesi üzerinden belirleyebilirsiniz

Yorum Gönder

0 Yorumlar