Ads Area

Yönetim Hesabını TEB’e Taşıyanlara 24 ay Ücretsiz Apsiyon Üyeliği

Apsiyon ve TEB’in ortak kampanyasında, hesaplarını TEB’e taşıyan ve nakit akışlarını bu hesaplar üzerinden gerçekleştiren apartman ve site yönetimlerine 24 aya varan ücretsiz Apsiyon üyeliği fırsatı sunuluyor. 

Ayrıca site sakinleri, bankanın sunduğu birçok avantajdan da yararlanıyor. 

‘Site Yöneticisinin Dijital Asistanı’ sloganıyla 2012 yılından bu yana hizmet veren Apsiyon, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile yapılan iş birliği kapsamında, apartman ve site yönetimleri için 24 aya varan ücretsiz Apsiyon üyeliği kampanyası başlattı. 

Kampanya, 30 Eylül 2020 tarihine kadar, hesaplarını TEB’e taşıyan ve nakit akışlarını bu hesaplar üzerinden gerçekleştiren apartman ve site yönetimlerine, 24 aya varan ücretsiz Apsiyon üyeliği fırsatı sunuluyor. 

Kampanya kapsamında; aylık aidat bakiyesi 50.000 TL ve üzerinde olan yönetimler 24 ay, aylık aidat bakiyesi 50.000 TL’nin altında olan yönetimler ise 6 ay boyunca Apsiyon üyelik ücreti ödemeyecek. 

Bu kampanyanın en önemli özelliklerinden biri de, kampanyadan hem Apsiyon'a yeni üye olacak yönetimlerin, hem de mevcut Apsiyon müşterilerinin faydalanabilecek olması. Tek yapmaları gereken ise başvuru formunu doldurmak. 

TEB’den Site Sakinlerine Özel İndirimler 

TEB müşterisi olan apartman ve site yönetimleri, sitelere özel masrafsızlık paketlerinden ve özel fiyatlı POS avantajlarından da yararlanacak. Ayrıca site sakinlerine de özel kredi ve mevduat oranları, aidat ödeme kolaylığı, TEB Kredi Kartı avantajları, ayrıca site sakinlerine özel kredi ve mevduat oranları, aidat ödeme kolaylığı sağlanacak. 

TEB Kredi Kartlarına başvuran bireysel müşterileri, sinema ve tiyatro biletlerinde %50 indirim, restoran harcamalarında %10, giyim alışverişlerinde ise %5 bonus fırsatı bekliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen yönetimler, www.apsiyon.com/kampanyalar/apsiyon-teb-kampanyasi adresindeki kampanya formunu doldurarak taleplerini iletebilecek.  

Apsiyon Hakkında 
‘Site Yöneticisinin Dijital Asistanı’ sloganıyla 2012 yılından bu yana hizmet veren Apsiyon, toplu yaşam alanı yöneticilerinin işlerini daha hızlı ve kolay yapmasını sağlayan bulut tabanlı bir dijital asistandır. 

Apsiyon, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 10 teknoloji şirketi arasında yer almaktadır. Bir Merkez Ofis, bir Ar-Ge Merkezi ve 6 bölge müdürlüğünde çoğunluğu Ar-Ge çalışanlarından oluşan 110 kişilik ekibi bulunmaktadır. Mevcutta 71 ildeki 8.500 sitede, 700.000’den fazla konutta yaşayan 1,5 milyon kişiye hizmet vermektedir.

Ads Area