Ads Area

Türk Telekomdan şampiyonluk videosu

Türk sporunun destekçisi Türk Telekom, Galatasaray futbol takımının 2018-2019 Süper Lig şampiyonluk kutlamalarına özel bir video hazırladı.

İlk kez Türk Telekom Stadyumu’ndaki kutlamalarının yapıldığı gün olan 25 Mayıs Cumartesi yayına alınan şampiyonluk videosu sosyal medyada büyük ilgi gördü. 

 Bir babanın 9 yaşındaki oğluna, 9 yıl önce kapılarını açan Türk Telekom Stadyumu’nda tarihi zaferleri anlattığı video, #KupalaraLayıkStadyum hashtag’i ile paylaşıldı. 

 Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Türk Telekom, Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamaları için özel bir video hazırladı. 

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nu lider bitiren Galatasaray için Türk Telekom’un hazırladığı özel video bugün yayına alındı. 

9 sezon, 5 lig şampiyonluğu, 13 kupa 
Türk Telekom’un Galatasaray taraftarı için hazırlayıp sosyal medya hesaplarından sunduğu video, formasına 4. yıldızı diken bir taraftarın görüntüsüyle başlıyor. Videonun devamında taraftar 9 yaşındaki oğluyla birlikte stadyum yolunda yürüyor. 

Bu esnada Türk Telekom Stadyu’mundaki anılarını anlatmaya başlayan baba yanında yürüyen oğluna, “Bak oğlum, sen doğduğunda bu stadyumda ilk resmi maçına çıktı aslanlar.” diye sesleniyor. 

Daha sonra videoda sırasıyla “23 Ocak 2011’de Servet Çetin’in Türk Telekom Stadyumu’nda atılan ilk resmi golü, taraftarın kırdığı desibel rekoru, Drogba’nın Real Madrid’e; Sneijder’in Juventus’a attıkları goller, bu sezon Akhisar karşısında oynanan maçta Mitroglou’nun attığı gol yansıtılıyor. Öte yandan film boyunca müzik olarak “Kupalara layıksın sen” marşı çalıyor. 

 Video, babanın oğluna “Türk Telekom ile 9 senede; 5 lig şampiyonluğu, 13 kupa sığdırdığımız stadyuma hoşgeldin oğlum!” sözlerinin ardından Türk Telekom Stadyumu’nda yaşanan büyük şampiyonluk sevinci görüntüleri ve #KupalaraLayıkStadyum hashtag’i ile sona eriyor. 


Ads Area