Ads Area

Turk telekom Elini Korkak Alıştırma Tarifesini duyurdu

Türk Telekom, “Herkes Telekom’da, Türk Telekom’da” diyerek hayata geçirdiği yeni kampanyası ile abonelerinin yaşadığı tarife isimleri karmaşasına son veriyor. 


Kampanya kapsamında bol internet ve bol dakika içeren “Elini Korkak Alıştırma Tarifesi”, 29 TL’den başlayan fiyatlarlayeni müşterilere sunuluyor. 

Türk Telekom faturalı hatta sahip olmak isteyen müşterilere özel olarak hazırlanan tekliflerde, 1000 dakika ve 1000 SMS’in yanı sıra, 3 GB’dan 15 GB’a kadar farklı data seçenekleri yer alıyor. 

 

Türkiye’nin numara taşıma lideri Türk Telekom, “Herkes Telekom’da, Türk Telekom”da diyerek, bol internet ve dakika içeren ‘Elini korkak alıştırma’ isimli yenitariflerini müşterilerine sundu.

Yeni bir faturalı hat almak isteyen, numarasını Türk Telekom’a taşımak isteyen ya da Türk Telekom faturasız hattan faturalıya geçmek isteyen tüm müşteriler, 1000 dakika ve 1000 SMS’in yanı sıra, ihtiyaçlarına göre 3 GB’dan 15 GB’a kadar farklı data seçeneklerinden faydalanabiliyor. 

Avantajlı paketler 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal; “Türkiye’nin numara taşıma lideri olarak, her zaman müşterilerimizi dinliyor, onların ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştiriyoruz. 

Yaptığımız çalışmalarla, mobil abonelerin, kullandıkları tarifelerin isminden çok içerdiği GB’lara odaklandıklarını gözlemledik. Buradan yola çıkarak, herkese ve her duruma uygun bol internet ve dakika içeren yeni avantajlı tarifelerimizi hayata geçirdik. 

Herkesi, 1000 dakika ve 1000 SMS’e ek olarak farklı GB seçenekleri sunduğumuz ‘Elini Korkak Alıştırma Tarifeleri’nden faydalanmaya davet ediyorum” dedi.  

Elini Korkak Alıştırma Tarifeleri’nde bol internet, bol konuşma 29 TL’den başlıyor 

Türk Telekom’un ‘Elini Korkak Alıştırma Tarifeleri’nde, 3GB’lık paket 1000 DK ve 1000 SMS’le birlikte 29 TL’den sunulurken, 5GB’lık paket ise yine 1000 DK ve 1000 SMS’le birlikte 35 TL fiyatla yeni faturalı hat abonelerine teklif ediliyor. 

Türk Telekom’un Prime ayrıcalıklarıyla abonelerine sunduğu 10 GB’lık paket 1000 DK ve 1000 SMS’le birlikte 49 TL, 15GB’lık data kullanımlı paketi ise 1000 DK ve 1000 SMS 59 TL’lik tarifeyle yeni abonelerin kullanımlarına sunuluyor.

Ads Area