Ads Area

corsair türkiye yetkili distribütörü penta Teknoloji

Bilgisayar, yazılım ve donanım ürünleri başta olmak üzere, 28 yıldır bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını gerçekleştiren Penta Teknoloji; dünyabellek (DynamicRandom Access Memory-DRAM) pazarının öncüsü olan CORSAIR’in yetkili distribütörü oldu. 


 Distribütörlük anlaşmasıyla CORSAIR’in; Ram, SSD, kasa, USB bellek, fan, sıvı işlemci soğutucu, güç kaynakları gibi ürünlerinin dağıtımı, Penta Teknoloji güvencesiyle yapılacak. 

Türkiye’nin önde gelen teknoloji dağıtıcılarından biri olan Penta Teknoloji;dünyanın en büyük donanım şirketlerinden ve bellek (DynamicRandom Access Memory-DRAM)pazarının öncüsü olan CORSAIR’in distribütörü oldu. 

Bu anlaşmayla CORSAIR’in; Ram, SSD,kasa, USB bellek,fan, sıvı işlemci soğutucu,güç kaynakları gibi ürünlerinin Türkiye genelindeki dağıtımından,Penta sorumlu olacak. 

Penta Teknoloji Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Erünsal,anlaşma sonrası yaptığı değerlendirmede, “CORSAIR ürünleri kalite, yenilikçi tasarım, gelişmiş özellikler ve yüksek performans konusundaki tecrübesiyle çokça medya ve endüstri ödülü kazanmış, yıllar süren geliştirme ve mühendislik çalışmalarının ardından oyun meraklıları ve e-spor profesyonelleri için vazgeçilmez ürünler ortaya koymuştur” diye konuştu.

Donanım ve bellek pazarına yaptıkları bu yatırımla Penta’nınsektördeki konumunu güçlendirdiklerini söyleyen Erünsal, “Penta markasıyla 40’ı aşkın küresel markanın Türkiye dağıtıcılığını yapıyoruz. İş ortaklarımızın daha verimli, daha kârlı ve rekabetçi olmaları hedefi ile yatırımlarımıza aynı hızla devam edeceğiz” dedi.

Ads Area